INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

QTR’s opublikował kolejny ciekawy artykuł, według którego Chiny i Rosja zamykają właśnie worek i próbują zepchnąć dolara na boczny tor za pomocą nowej światowej waluty rezerwowej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

QTR’s Fringe Finance: Rosja i Chiny oficjalnie ogłaszają „nową światową walutę rezerwową

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Sunday, 07/24/2022,

QTR’s opublikował kolejny ciekawy artykuł, według którego Chiny i Rosja zamykają właśnie worek i próbują zepchnąć dolara na boczny tor za pomocą nowej światowej waluty rezerwowej. Co to może oznaczać dla „Grande Reseteurs”? Strzał we własne kolano? [[wink]]

Już kilka razy pisałem, nie tylko dla naszych globalistów otwiera się „narrov windov off obbortunities”, ale również Rosja i Chiny sprytnie to wykorzystują dla siebie i własnych globalnych interesów. Jesteśmy świadkami powstawania nowego porządku globalnego, którego tempo nadają Chiny i Rosja, Zachód sam dostarczył sobie noża (Spritzi-Spritzi, agenda CO2, ideologia gender, pozostałe części resetu itd.) Właśnie to umiejętne wykorzystanie okna czasowego przez „Wschód” musi być niestety postrzegane również jako zwiększone niebezpieczeństwo dla gorącej globalnej wojennej wymiany ciosów.

Ale teraz tłumaczenie:

—————

Rosja i Chiny oficjalnie ogłaszają „nową światową walutę rezerwową”.
I po raz kolejny, jak to często bywa w przypadku doniosłych wiadomości w Stanach Zjednoczonych i na Zachodzie, nikt nie zauważył i nikogo to nie obchodzi.

Jeśli mrugnąłeś w zeszłym miesiącu, mogłeś to przegapić….

Chiny i Rosja celują w dolara amerykańskiego. I jak to często bywa z doniosłymi wiadomościami w Stanach Zjednoczonych i na Zachodzie, nikt nie wydaje się tym przejmować, czy nawet przejmować.

Od początku roku pisałem o możliwości zakwestionowania przez Rosję i Chiny statusu dolara amerykańskiego jako światowej waluty rezerwowej. Teraz nadszedł czas.

 

Jeśli przyjrzeć się bliżej, nie powinno być zaskoczeniem, że Rosja i Chiny wzmacniają swoje więzi gospodarcze w obliczu trwających zachodnich sankcji wobec Rosji w związku z wojną na Ukrainie.

Co jednak może niektórych zaskoczyć, to fakt, że Rosja i kraje BRICS, do których należą Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i RPA, oficjalnie pracują nad własną „nową globalną walutą rezerwową”, o czym pod koniec czerwca informowała RT. Nikt nawet nie zdawał się tego zauważyć.

„Kwestia stworzenia międzynarodowej waluty rezerwowej opartej na koszyku walut naszych krajów jest opracowywana” – powiedział w zeszłym miesiącu Władimir Putin na Forum Ekonomicznym BRICS.

A ponieważ Rosja jest odcięta od systemu SWIFT, to oczywiście również wespół z Chinami i krajami BRIC opracowuje „niezawodne alternatywne mechanizmy płatności międzynarodowych”, aby „zmniejszyć zależność od zachodniego systemu finansowego”.

Tymczasem Rosja podejmuje także inne kroki w celu wzmocnienia sojuszu BRIC, w tym przekierowanie handlu do Chin i Indii – podaje CNN:

Prezydent Władimir Putin powiedział w środę, że Rosja przekierowuje handel do „niezawodnych partnerów międzynarodowych”, takich jak Brazylia, Indie, Chiny i Republika Południowej Afryki, ponieważ Zachód próbował odciąć więzi gospodarcze.

„Jesteśmy aktywnie zaangażowani w przekierowanie naszych przepływów handlowych i zagranicznych kontaktów gospodarczych do wiarygodnych partnerów międzynarodowych, przede wszystkim do krajów BRICS” – powiedział Putin w swoim wideo przemówieniu otwierającym do uczestników wirtualnego szczytu BRICS.

Rzeczywiście, „handel między Rosją a krajami BRICS wzrósł o 38% w pierwszych trzech miesiącach tego roku, osiągając 45 miliardów dolarów”, powiedział raport. Tymczasem sprzedaż rosyjskiej ropy do Chin osiągnęła tej wiosny rekordowy poziom, zastępując Arabię Saudyjską jako głównego dostawcę ropy do Chin

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

%d bloggers like this: