INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Moskwa szybko podsumowała żądania opozycji w zakresie »dodatku węglowego« dla wszystkich

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

– Trudno powiedzieć, że węgla nie mamy. Bardziej bym powiedziała, że chwilę na ten węgiel musimy poczekać i zastąpić ten węgiel rosyjski – stwierdziła Anna Moskwa, minister klimatu i środowiska i propagandystka „zakłamanej religii PiS”.

Moskwa podczas wypowiedzi na antenie Polsat News deklarowała, że możliwe jest w Polsce zwiększenie wydobycia węgla, ale „oczywiście nie w przeciągu trzech miesięcy”. – Zimą, ale nie tej zimy. Jeżeli chodzi o tę zimę, musimy się wspierać importem i to jest coś, o czym opowiadamy, skąd ten węgiel płynie, jak będzie dostarczany – tłumaczyła.

Przedstawicielka nieudolnego rządu stwierdziła, iż „trudno powiedzieć, że węgla nie mamy”. – Bardziej bym powiedziała, że chwilę na ten węgiel musimy poczekać i zastąpić ten węgiel rosyjski. Przez lata większość gospodarstw domowych była zaopatrywana węglem z kierunku rosyjskiego. Sytuacja wojny i embarga spowodowała szybką konieczność zastąpienia tego węgla innym węglem i to jest ten węgiel, który teraz do Polski płynie, który stopniowo będzie trafiał do polskich gospodarstw – wyjaśniała.

Moskwa była również pytana o zaproponowane przez rząd programy pomocy, czyli 3 tys. zł dopłaty do węgla oraz dodatku osłonowym do kwoty 1400 zł. Na pytanie, czy będzie wsparcie dla osób, które ogrzewają swoje domy czymś innym niż węgiel, minister nieudolnego rządu odpowiedziała, że rząd pracuje nad kolejnymi instrumentami. Wypowiedzi w tym kierunku jednak nie rozwinęła. – Na dzisiaj najbardziej istotne było to, aby wesprzeć tych, którzy muszą kupić węgiel. Nie mogliśmy zapomnieć o tej grupie, stąd ta szybka reakcja – stwierdziła.

Nacisk pytań w sprawie nierównego traktowania obywateli, którzy wymienili ogrzewanie węglowe na inne, Moskwa odparła, że „ta grupa otrzymała dotację – również ulgę termomodernizacją” – z rządowego programu „Czyste Powietrze”

Kontynuując swoją wypowiedź, stwierdziła: Aktualnie mamy wsparcie dla kolejnej grupy, do 90 proc. dofinansowania, do 79 tys. zł. na wymianę pieca, na termomodernizację, bo to nie jest tylko wymiana źródła ciepła, ale też remont, mniejszy lub większy. To jest ocieplenie dachu, to jest ocieplenie fundamentów, wymiana okien, wymiana drzwi, te wszystkie działania, które powodują, że bez względu na to, jakie mamy źródło ciepła, potrzebujemy mniej tego ogrzewania i mamy bardziej efektywny dom. Także ten proces jest procesem postępującym. 500 tys. osób skorzystało z tego dofinansowania na ponad 6 mld są już podpisane umowy. Mamy teraz szybką ścieżkę, tam jest przeznaczone budżet 1,8 mld zł i kolejne osoby do tego procesu przystępują. Ale też trzeba zrozumieć, że mamy część osób, które jeszcze potrzebują czasu, żeby przeprowadzić termomodernizację w swoim domu.

Moskwa w swojej wypowiedzi podkreślała, że „bardzo dużo w Polsce się zmieniło”. – My chcemy oddychać czystym powietrzem, stąd dużo osób przystępuje do programu, wymienia źródło ciepła, dokonuje termomodernizacji. Coraz mniejsze przyzwolenie w lokalnych społecznościach jest na kopciuchy, coraz mniejsze przyzwolenie jest na to, żeby palić tym, co zatruwa środowisko i zanieczyszcza powietrze w miejscowościach. Duży poziom piętnowania też tych osób, które palą czymś, co zanieczyszcza powietrze, więc u nas się ta mentalność zmienia. Tylko miejmy świadomość, że jesteśmy dużym społeczeństwem, dużą gospodarką. Dużo osób starszych też mieszka na wsiach, w starych domach. To jest proces. Nie jesteśmy w stanie tego procesu wykonać w ciągu roku – powiedziała przedstawicielka nieudolnego rządu.

https://legaartis.pl/blog/2022/07/24/moskwa-szybko-podsumowala-zadania-opozycji-w-zakresie-dodatku-weglowego-dla-wszystkich/

%d bloggers like this: