INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Efekt Janibekowa i inne pośrednie dowody na istnienie cywilizacji przedpotopowej

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Efekt Janibekowa i inne pośrednie dowody na istnienie cywilizacji przedpotopowej

NAPISANE PRZEZ AMON W LISTOPAD – 4 – 2020

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Niedawno w północno-wschodniej części Syberii archeolodzy odkryli tereny starożytnych ludzi sprzed trzydziestu tysięcy lat. Wcześniej sądzono, że pierwsi ludzie pojawili się tam czternaście, piętnaście tysięcy lat temu, czyli mniej więcej wtedy, gdy wyginęły mamuty, lwy jaskiniowe i nosorożce włochate. Za zniknięcie tych zwierząt nadal uważano ludzi. Podobno starożytni ludzie, którzy żyli z polowania i zbieractwa, bezlitośnie eksterminowali te zwierzęta przez kilka stuleci, aż do całkowitego zniszczenia ich populacji.

Spadek liczby nosorożców i innych zwierząt nie zbiega się z pojawieniem się ludzi w tym regionie – powiedział profesor genetyki ewolucyjnej w Center for Paleogenetics Love Dalen.

Nowe dane archeologiczne obalają tę teorię i świadczą o jakiejś globalnej katastrofie, która miała miejsce około 13 tysięcy lat temu.

Według jednej z wersji, regularne globalne kataklizmy na Ziemi mają miejsce w wyniku cyklicznej zmiany biegunów (efekt Janibekowa).

Efekt Janibekowa – zwany także twierdzeniem rakiety tenisowej, to zabawny efekt zachowania sztywnego ciała posiadającego trzy momenty bezwładności. Twierdzenie mówi, że w nieważkości obrót obiektu wobec pierwszej i trzeciej osi jest stabilny, a wobec drugiej – nie.

Uważa się, że okresowo, w przedziale od 600 do 650 tysięcy lat, bieguny Ziemi zmieniają się, czemu towarzyszą globalne katastrofy. Zazwyczaj towarzyszą temu potężne erupcje wulkanów, zwiększone nagromadzenie źródeł błotnych, wzmożone odgazowanie, trzęsienia ziemi i tsunami, co ostatecznie prowadzi do śmiertelnych zmian klimatu i topografii powierzchni planety.

Te praktycznie udowodnione fakty na temat globalnej katastrofy jaka miała miejsce na Ziemi 13 tysięcy lat temu również pośrednio potwierdzają możliwe istnienie starożytnej (przedpotopowej) cywilizacji w północnej części planety. Nie ma prawie żadnych wyraźnych dowodów na wysoki rozwój cywilizacji przedpotopowych. Istnieją kontrowersyjne i nierozpoznane przez naukę artefakty, legendy, mity, tradycje, dziwne anormalne obszary, słabo zbadane dno oceanu, prawdopodobne miejsca wydobycia kamienia i innych minerałów.

Wszystko to jest albo słabo zbadane, albo celowo odrzucone i uznane za fałszerstwo. Istnieją unikalne starożytne budowle wykonane z kamienia, a ich cechy konstrukcyjne, metody budowy i jakość obróbki kamienia są tak wysokie, że czasami przewyższają możliwości współczesnej cywilizacji.

Według zeznań niektórych entuzjastycznych badaczy, a mianowicie, że starają się oni rozwikłać tajemnice historii i przywrócić historyczną naukę do głównego nurtu prawdy, na Półwyspie Kola zachowały się ślady niektórych starożytnych cywilizacji.

Najprawdopodobniej – Atlantyda, (lub Hyperborea), ponieważ gdzieś na tym obszarze podobno znajdowała się legendarna wyspa Atlantyda.


Opracował: Amon
http://www.strefa44.pl
%d bloggers like this: