INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Będzie komisja śledcza ds. śmierci Andrzeja Leppera? „Zbieramy podpisy”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post
komisja śledcza ds. śmierci andrzeja leppera

Już w najbliższym czasie w sejmie powołana do życia zostać może komisja śledcza ds. śmierci Andrzeja Leppera. Obecnie trwa zbiórka podpisów.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

„Powołujemy komisję śledczą mającą wyjaśnić okoliczności śmierci Andrzeja Leppera” – poinformował na swoim profilu w serwisie facebook Michał Urbaniak z Konfederacji. Andrzej Lepper zmarł w roku 2011, a jego śmierci towarzyszyły liczne spekulacje dotyczące tego, czy rzeczywiście było to samobójstwo.

Będzie komisja śledcza ds. śmierci Andrzeja Leppera?

Śmierć Andrzeja Leppera to nadal kwestia, wokół której krąży mnóstwo kontrowersji. Oficjalnie lider Samoobrony miał popełnić samobójstwo w partyjnym biurze. Istnieje jednak sporo opinii, że nie do końca tak było zwłaszcza, że polityk mówił swoim bliskim przed śmiercią, że ktoś chce go zabić” – poinformował Michał Urbaniak.

„Przyczyny śmierci Leppera są wciąż niewyjaśnione, a był to przecież wicepremier polskiego rządu. Jako Konfederacja uważamy, że należy wznowić umorzone śledztwo, by odkryć prawdę o Lepperze. Aktualnie zbieramy podpisy w celu powołania komisji śledczej. O postępach w związku z tą inicjatywą będziemy informować na bieżąco” – dodał polityk Konfederacji.

„Trzeba wyjaśnić wszystkie okoliczności śmierci Andrzeja Leppera, tego wymaga sprawiedliwość i elementarna powaga państwa” – powiedział z kolei Robert Winnicki.

Zagadkowa śmierć Andrzeja Leppera

Andrzej Lepper, lider Samoobrony Rzeczpospolitej Polskiej został znaleziony martwy w biurze partii przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie w roku 2011. Śledczy ustalili, że popularny szczególnie w środowiskach wiejskich polityk popełnił samobójstwo. Przyczynami miały być poważne problemy finansowe partii oraz ciężka depresja spowodowana rzekomym upadkiem politycznym.

Już po pogrzebie 11 sierpnia 2011 roku pojawiać zaczęły się spekulacje jakoby śledztwo w sprawie jego śmierci prowadzone było w niewłaściwy sposób. Pojawiać zaczęły się liczne tezy, jakoby Andrzej Lepper nie popełnił samobójstwa.  Prezentował je choćby dziennikarz Wojciech Sumliński, który – powołując się na informacje od funkcjonariusza Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Tomasza Budzyńskiego – twierdził, że motywem miały być kompromitujące polityków informacje, w których posiadanie miał wejść Andrzej Lepper.

Teraz sprawę zbadać może komisja śledcza ds. śmierci Andrzeja Leppera, o ile politykom Konfederacji uda się zebrać wymaganą liczbę podpisów wśród koleżanek i kolegów z sejmu.

komisja śledcza ds. śmierci andrzeja leppera

 

FB/fot. wikipedia

https://swiatrolnika.info/wiadomosci/polityka-rolna/bedzie-komisja-sledcza-ds-smierci-andrzeja-leppera-zbieramy-podpisy.html

%d bloggers like this: