INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Simona chyba słońce zbyt mocno przygrzało

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Noszenie maseczek ochronny powinno być opcjonalne, a nie obowiązkowe, ponieważ „społeczeństwo jest takie, jakie jest” – ocenił »ekspert zamordyzmu« prof. Krzysztof Simon. – Takie mamy społeczeństwo. Jak każą nie przechodzić przez jezdnię, to wszyscy akurat w tym miejscu przechodzą. Tacy jesteśmy – przekorni – stwierdził.

Urlopowany przez »wizjonera zdrowia« celebryta powrócił. W związku z tym »super eksperci pandemiczni« ożyli, widząc zbliżające się covidowe dodatki. Jednak nas zdziwiło obecnie prezentowane stanowisko w sprawie »obowiązku« noszenia kagańca w dobie kolejnej pseudo fali sztucznie wyprodukowanego wirusa.

Zdaniem Simona mimo rosnącej ilości zakażeń reaktywowanego »wirusa« lepiej jest zachęcać do noszenia maseczek, niż nakazywać takie działania, „ponieważ społeczeństwo jest takie, jakie jest – w wielu krajach, nie tylko w Polsce, tylko u nas to jest kilkadziesiąt (procent – red.), a w innych krajach zdecydowanie mniej.

Jak będzie szczyt epidemii (…) to zachęcałbym ludzi do noszenia masek: noście w komunikacji, nie rozmawiajcie sobie twarzą w twarz bardzo blisko, (…) w pomieszczeniach zamkniętych używajcie masek. Czy kogoś przekonamy? Przekonajmy połowę osób, to już będzie sukces – mówił w piątek »ekspert« w TVN24.

– Takie mamy społeczeństwo. Jak każą nie przechodzić przez jezdnię, to wszyscy akurat w tym miejscu przechodzą. Tacy jesteśmy – przekorni. To typowo po polsku. W Ameryce jak mieszka pani obok milionera, to wszyscy są dumni, że coś takiego. A u nas natychmiast donos, że na pewno ukradł – mówił dalej.

CZAR JEDNAK PRYSKA

Simon w dalszej wypowiedzi wyraził swoje niezadowolenie w zakresie niechęci społeczeństwa do dobrowolnego udziały w »depopulacji« pod przykrywką »szczepienia«.

– „Społeczeństwo się w znacznym procencie nie sprawdziło, znaczy w tych 40 procentach – mówił, nawiązując do odsetka w pełni zaszczepionych Polaków.

Dalej w swojej wypowiedzi manipulant stwierdził, że ci ludzie »mają w nosie babcię, dziadka, swoich rodziców itd. Tacy jesteśmy. I tu się (społeczeństwo) nie sprawdziło«.

Były członek Rady Medycznej przy premierze stwierdził, że państwo na początku pseudo pandemii zdawało egzamin „choć było to trudne”, natomiast później „kompletnie puściło na żywioł tę epidemię w okresie jesiennym”. – To jest nasza tragedia narodowa, ta liczba zgonów. Teraz obecnie posunięcia władz, te ostatnie, są normalne, prawidłowe, zgodnie z metodami walczenia z epidemią – stwierdził, chwaląc władze za decyzję o udostępnieniu drugiego boostera przypominającego przeciw COVID-19 osobom po 60. roku życia. Ubolewał natomiast z powodu małej – jego zdaniem – liczby punktów szczepień i słabych zachęt rządu do szczepienia.

%d bloggers like this: