INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Kijów prosi Europol o dowody na sprzedaż broni na czarnym rynku

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Rząd Ukrainy oczekuje od Europolu dowodów potwierdzających przemyt broni do krajów europejskich – powiedział w piątek sekretarz Rady Obrony Narodowej i Bezpieczeństwa (RBNiO) Ołeksij Daniłow.

Wcześniej przedstawiciel Europejskiej Agencji Policji Yap Op Gen Oort powiedział, że agencja zaobserwowała ślady przemytu broni z Ukrainy i że zdarzają się przypadki czarnorynkowego handlu bronią palną i towarami wojskowymi.

„Oczekujemy merytorycznej rozmowy z urzędnikami Europolu – z faktami i dowodami dotyczącymi zarzutów o „czarnorynkowy handel bronią i towarami wojskowymi” z Ukrainy. Jak najbardziej jesteśmy zainteresowani szybką wymianą informacji i natychmiastową reakcją – napisał w piątek Daniłow na swoim koncie na Twitterze.

Wcześniej europejska komisarz do spraw wewnętrznych Ilva Johansson powiedziała, że UE jest zaniepokojona ryzykiem przemytu broni palnej i narkotyków z Ukrainy i podejmuje środki zapobiegawcze.

%d bloggers like this: