INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Największa fala upałów tego lata wciąż jest jeszcze przed nami. Wiemy, kiedy nadejdzie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Każda kolejna fala upałów tego lata bije historyczne rekordy temperatury. Przed nami kolejne, jeszcze potężniejsze. Wiemy, kiedy należy się ich spodziewać. Sprawdź prognozę.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Fot. Pixabay.
Fot. Pixabay.

To jeszcze nie koniec fali upałów, ponieważ chociaż w najbliższych dniach temperatura spadnie, to jednak nadal będzie przekraczać 30 stopni, w dodatku upał dotrze tam, gdzie dotychczas go nie było, a więc na wschód kraju.

W piątek i sobotę (22-23.07) temperatura przekraczać będzie 30 stopni na południu, wschodzie i w centrum kraju. Tam spodziewamy się od 30 do 32 stopni, ale miejscami nawet do 34-35 stopni, szczególnie na Śląsku i w Małopolsce.

W niedzielę (24.07) dosłownie jednodniowa chwila wytchnienia od żaru. Jednak w poniedziałek (25.07) znów zrobi się upalnie, tym razem na zachodzie i południu kraju. Odnotujemy od 30 do 34 stopni, a przy granicy z Niemcami nawet do 35 stopni.

We wtorek (25.07) front burzowy oddzieli od siebie dwie strefy upałów. Jedna obejmie niemal całą wschodnią połowę kraju, a druga, lżejsza, krańce zachodnie. Najgoręcej będzie na południowym wschodzie, nawet do 35-36 stopni w cieniu.

W środę i czwartek (27-28.07) niewielki upał pojawi się miejscami na południu kraju. Od piątku (29.07) jednak zacznie się nasilać i zarazem rozlewać po Polsce. Najpierw obejmie zachód i południe, później północ i wreszcie od niedzieli (31.07) cały kraj.

Prognoza maksymalnej temperatury na 2 sierpnia 2022 roku. Fot. Wxcharts.com

Apogeum kolejnej potężnej fali upałów przypadnie między 1 a 3 sierpnia. Termometry pokażą przeważnie od 33 do 35 stopni, jednak miejscami na zachodzie znów mogą się zbliżać do niemal 40 stopni. Po raz kolejny dojdzie do zamachu na rekordy temperatury.

Padną rekordy miesięczne dla poszczególnych miejscowości, całkiem prawdopodobne są także rekordy dla całej serii pomiarowej i wreszcie ten najważniejszy, rekord ogólnopolski, niepobity od 1921 roku, wynoszący 40,2 stopnia w cieniu.

Źródło: TwojaPogoda.pl

%d bloggers like this: