INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Gaz dla Niemiec: Polska stawia warunki – Pakiet z miliardami roszczeń

Postaw mi kawę na buycoffee.to
4.5/5 - (2 votes)
Gaz dla Niemiec:
Polska stawia warunki – Pakiet z miliardami roszczeń
Z Dpa
Poprawiono w dniu 20.07.2022 – godz. 18:17
Tłocznia gazociągu jamalskiego (obraz symboliczny): W przypadku zagrożenia gazowego Polska niechętnie wspiera Niemcy.

Tłocznia gazociągu jamalskiego (obraz symboliczny): W przypadku zagrożenia gazowego Polska niechętnie wspiera Niemcy. (Źródło: imago stock&people)

Jeśli gaz stanie się rzadkością, Niemcy będą potrzebowały wsparcia ze strony innych państw UE. Niemiecki rząd nie może polegać na sąsiadującej Polsce.
Politycy w polskim kierownictwie sprzeciwiają się perspektywie ewentualnej konieczności pomocy Niemcom w postaci gazu ziemnego w kryzysie energetycznym. W odniesieniu do Berlina najpierw trzeba osiągnąć pewne kamienie milowe – powiedział w polskiej telewizji sekretarz generalny narodowo-konserwatywnej partii rządzącej PiS Krzysztof Sobolewski. Takim kamieniem milowym może być „kwestia reparacji wojennych”.
„Jesteśmy zawsze otwarci i gotowi do pomocy – najlepiej widać to w sytuacji na Ukrainie” – powiedział Sobolewski we wtorek wieczorem w Warszawie. Kolejnym kamieniem milowym były przeprosiny ze strony Niemiec za to, że zawsze przedstawiały gazociągi Nord Stream 1 i 2 na Morzu Bałtyckim jako projekt czysto gospodarczy. Polska i inne wschodnie kraje UE od początku ostrzegały, że gazociągi mogą służyć jako polityczna dźwignia Moskwy.

Pakiet z miliardami roszczeń

„Przede wszystkim chcemy dzielić się z tymi, którzy okazali solidarność z Polską w innych sprawach” – powiedział w poniedziałek wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sek. Poseł CSU Markus Ferber powiedział w środę na Deutschlandfunk, że Niemcy potrzebują teraz solidarności UE. Trzeba się zastanowić, „czy wschodni Europejczycy, którzy mają już pełne zapasy, mogą również dostarczać na Zachód”.
Nord Stream 1 : Według operatora tyle gazu, ile zarejestrowano przed konserwacją
Komisja Europejska: Von der Leyen uważa wstrzymanie dostaw rosyjskiego gazu za prawdopodobne
Dokument na temat kryzysu energetycznego: Co unijny plan awaryjny dotyczący gazu oznacza dla Niemiec
Rząd PiS przygotował pakiet miliardowych roszczeń za straty Polski w II wojnie światowej. Berlin postrzega kwestię reparacji jako uregulowaną w międzynarodowych traktatach o jedności Niemiec. Pod względem dostaw gazu Polska w ostatnich latach w dużej mierze uniezależniła się od Rosji. Poziom przechowywania na jesień jest wyższy niż w Niemczech.
%d bloggers like this: