INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Zełenski zmienia strategię żebractwa. Teraz jego żona gra na emocjach ludzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Żona Wołodymyra Zełenskiego – Ołena Zełenska podczas wystąpienia w Kongresie USA wezwała Stany Zjednoczone do pomocy jej krajowi w wyposażeniu w sprzęt obrony powietrznej. Czyżby Zełenski zmienił taktykę żebractwa i stawiania warunków światu w zakresie »konieczności« niesienie pomocy Ukrainie?

„Proszę o coś, o co nigdy nie chciałabym prosić. Proszę o broń, broń, która zostanie użyta by chronić swój dom i swoje prawo do budzenia się w nim żywym. Pytam o systemy obrony powietrznej” – powiedziała Zełenska.

 

Przypominając o zbliżającym się wyjeździe Kongresu na przerwę wakacyjną, Zełenska wezwała amerykańskich ustawodawców do szybkiego rozwiązania tej kwestii. USA obiecały wcześniej przekazać Ukrainie najnowocześniejsze systemy obrony powietrznej średniego zasięgu NASAMS.

Zełenska powiedziała, że jest pierwszą małżonką zagranicznego przywódcy, która została zaproszona do wystąpienia w Kongresie. Dzień wcześniej została przyjęta w Białym Domu przez prezydenta USA Joe Bidena i jego żonę Jill. Wcześniej Zełenska miała spotkanie z sekretarzem stanu Antonim Blinkenem.

Szczyt pazerności! Zełenski wprowadził platformę do zbierania datków na Ukrainę w USA

Wołodymyr Zełenski zwrócił się do Waszyngtonu, przedstawiając nową platformę zbierania darowizn na projekty humanitarne dla Ukrainy.

„Ludzie muszą mieć dokąd wracać. Już teraz. Już dziś. Dlatego zainicjowałem utworzenie specjalnej platformy – United24” – powiedział Zełenski w przesłaniu wideo w języku angielskim, które rozpoczął od słów „I salute Washington”.

Według niego, środki pozyskane z nowej platformy zostaną przeznaczone na odbudowę infrastruktury cywilnej i wyposażenie placówek medycznych, w tym zakup opancerzonych ambulansów.

Pod koniec maja prezydent USA Joe Biden podpisał ustawę o przyznaniu Ukrainie pomocy w wysokości około 40 mld dolarów. Pakiet obejmuje pomoc wojskową, gospodarczą i humanitarną dla Ukrainy, a także różne środki w taki czy inny sposób związane z sytuacją w tym kraju.

%d bloggers like this: