INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Szef obrony Ukrainy proponuje Ukrainę jako „poligon doświadczalny” dla broni NATO

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Ukrainę jako miejsce testowania broni NATO przeciwko Rosji w rozmowie online z dyrektorem Centrum Eurazji Rady Atlantyckiej.

Reznikow powiedział, że Ukraina „jest w zasadzie poligonem” dla zaawansowanej broni, którą USA i ich sojusznicy wlewają do tego kraju. „Wiele broni jest teraz testowanych w terenie w rzeczywistych warunkach walki z armią rosyjską, która ma mnóstwo własnych nowoczesnych systemów” – powiedział.

Szef ukraińskiej armii złożył ofertę o więcej zachodniej broni. „Jesteśmy zainteresowani testowaniem nowoczesnych systemów w walce z wrogiem i zapraszamy producentów broni do testowania nowych produktów tutaj” – powiedział.

AHSKRAB

Jednym z systemów broni, który dostaje swoje pierwsze użycie na polu bitwy na Ukrainie, jest polski system artyleryjski Krab, który został dostarczony przez Warszawę. „Więc myślę, że dla naszych partnerów w Polsce, w Stanach Zjednoczonych, we Francji czy w Niemczech, to dobra okazja do przetestowania sprzętu. Więc dajcie nam narzędzia. My skończymy pracę i będziecie mieli wszystkie nowe informacje” – powiedział Reznikow.

Zachodnia reakcja na wojnę na Ukrainie była dobrodziejstwem dla amerykańskich producentów broni, którzy zarabiają na wysyłaniu broni w strefę wojny, uzupełnianiu zapasów NATO i sprzedaży broni do krajów europejskich, które zdecydowały się zwiększyć wydatki na wojsko.

Kijów prosił o bardziej zaawansowaną broń niż ta, którą wysyłał, w tym o myśliwce F-15 i F-16. Ukraińscy piloci musieliby zostać przeszkoleni do latania amerykańskimi samolotami, a wersja House of the National Defense Authorization Act zawiera 100 milionów dolarów na takie szkolenia, choć ustawa o wydatkach nie została jeszcze sfinalizowana.

%d bloggers like this: