INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Nadciągają gwałtowne burze. W tych regionach spadnie grad wielkości jajek, a wichura zerwie dachy [MAPY]

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (4 votes)

W czwartek po południu, tuż po tym, jak temperatura sięgnie na zachodzie kraju 38-39 stopni w cieniu, znad Niemiec wkroczą burze z ulewami, gradem i porywistym wiatrem, które mogą powodować szkody. Sprawdź prognozę i ostrzeżenia.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Fot. Pixabay.
Fot. Pixabay.

Dotychczasowy upał w wersji suchej zmieni się w zdecydowanie bardziej męczącą wersję wilgotną. Przyniesie ją front atmosferyczny, który znad Niemiec wkroczy nad zachodnią Polskę. Stanie się to w czwartek (21.07) po południu i wieczorem.

Chwilę wcześniej w pasie od Dolnego Śląska przez Wielkopolskę po Kujawy termometry pokażą przeważnie do 37-38 stopni, ale lokalnie nawet 39 stopni w cieniu. W trakcie opadów i burz zacznie się gwałtownie ochładzać.

 

Do wieczora burze obejmą zachodnie Pomorze, Ziemię Lubuską, Wielkopolskę i Dolny Śląsk. W nocy z czwartku na piątek (21/22.07) spodziewane są już w całej zachodniej połowie kraju. W piątek (22.07) przeniosą się do wschodnich, południowych i centralnych regionów.

Prognoza pogody na czwartek.

W ciągu jednej godziny może spaść do 30 mm deszczu, przez co możliwe są lokalne podtopienia dróg i zabudowań. Grad może mieć średnicę do 4 cm i uszkadzać dachy zabudowań, karoserie samochodowe i uprawy. Porywisty wiatr, osiągający do 90 km/h, może dodatkowo zrywać linie energetyczne i łamać gałęzie.

Deszcze i burze przyniosą wyczekiwane ochłodzenie, jednak mimo to w piątek (22.07) nadal będzie przeważnie od 30 do 32 stopni. Do 23-25 stopni temperatura spadnie tylko na zachodzie i północnym zachodzie. W sobotę (23.07) upał wróci na południe, wschód i do centrum. W niedzielę (24.07) już poniżej 30 stopni.

Prognoza pogody na piątek.

Tradycyjnie przed nadejściem burz, nie należy parkować samochodu w pobliżu drzewa, studzienki kanalizacyjnej i w obniżeniu terenu, gdzie zwykle gromadzi się spływająca deszczówka. Przed wyjściem do pracy lepiej pozamykać okna, zwłaszcza dachowe.

W upał najlepiej spożywać szklankę niegazowanej wody mineralnej co godzinę, a przebywając w pełnym słońcu jeszcze więcej, do 3-4 litrów na dobę. Warto przebywać w cieniu, unikać słońca, przewiewnie się ubierać, nie przemęczać i nie spożywać ciężkostrawnych pokarmów.

Źródło: TwojaPogoda.pl

%d bloggers like this: