INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Kaufland wprowadza zabezpieczenia antykradzieżowe na maśle

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Konsumentom stosowanie zabezpieczeń antykradzieżowych w sklepach kojarzy się głównie z elektroniką lub drogimi alkoholami. Obecnie możemy uznać, że taki pogląd należy do przeszłości. Obecnie z uwagi na panującą drożyznę, która wywołuje falę kradzieży dochodzi do sytuacji, że naklejki powodujące aktywację bramek pojawiają się nawet na takich towarach, jak masło.

Sieć Kaufland wprowadziła zabezpieczenia przeciwkradzieżowe na kostkach masła. Drogi obecnie towar, kosztujący (za prawdziwe masło) nawet 7 czy 13 zł za kostkę, w zależności od jej wagi ma równocześnie małe wymiary ułatwiające kradzież. Zapewne stąd na kostkach pojawiły się naklejki z układem elektronicznym sygnalizującym próbę wyniesienia ze sklepu nieopłaconego masła.

 

– W sieci Kaufland korzystamy z zabezpieczeń, które mają zapobiec kradzieży danych grup produktowych. Część artykułów wyznaczonych do zabezpieczenia jest ustalana centralnie. Ponadto, w zależności od potrzeb, w wybranym sklepie systemem antykradzieżowym mogą zostać objęte produkty wskazane przez menedżera marketu. W przypadku próby kradzieży, gdy klient przekracza bramkę, zabezpieczenie uruchamia sygnał alarmujący pracowników marketu – powiedziała Maja Szewczyk, dyrektorka Działu Komunikacji Korporacyjnej w sieci Kaufland.

Kradzieże są coraz większym problemem dla sklepów. W 2021 roku odnotowano ich niemal 25 tysięcy, podczas gdy w 2020 było ich nieco ponad 20 tysięcy. W stosunku do 2019 roku wzrost jest jeszcze mocniejszy – Komenda Główna Policji podaje, że odnotowano wtedy nieco ponad 17 tysięcy kradzieży w sklepach. I mowa tu tylko o zgłoszonych na policję incydentach, podczas gdy nie wszystkie próby i udane kradzieże są zgłaszane.

Wzrostowi liczby kradzieży sprzyjają nieco kasy samoobsługowe oferujące nowe możliwości dla złodziei, jak i oszustów (co jakiś czas pojawiają się głośne przypadki osób, które wpadają na próbie zakupu droższego towaru w cenie tańszego). Handlowcom nie sprzyjają także zmiany w prawie – niedługo ma obowiązywać podwyższony próg, od którego kradzież w sklepie jest przestępstwem, a nie wykroczeniem. Ma on wzrosnąć z obecnych 500 do 800 zł.

Zabezpieczenia masła czy też innych produktów żywnościowych przed kradzieżą jest dla nas wszystkich nowością, jednak już w czasie pierwszych wzrostów cen tego produktu zabezpieczać zaczęły się małe sklepy. W niektórych Żabkach, a także innych osiedlowych sklepach samoobsługowych masło stało się produktem luksusowym, który wymagał podania przez sprzedawcę.

Niestety cena pokoju Ukrainy kosztuje Polaków krocie. Kiedy my przed tym ostrzegaliśmy porównywany nas do rosyjskiej onucy. Jednak czas pokazał, że jesteśmy świadomymi Polakami.

https://legaartis.pl/blog/2022/07/21/kaufland-wprowadza-zabezpieczenia-antykradziezowe-na-masle/

%d bloggers like this: