INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Brak cukru w sklepach. Biedronka wprowadza limity sprzedaży cukru

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Biedronka wprowadza limit zakupu cukru. Decyzja weszła w życie w środę 20 lipca. Wcześniej w sieci pojawiły się doniesienia o problemach z dostępem do podstawowych produktów w popularnych dyskontach.

Cukru albo nie ma w sklepach, albo – jeśli już go znajdziemy – jest kosmicznie drogi. W sieci pojawiają się zdjęcia, na których internauci porównują ceny. W 2015, gdy PiS dopiero zaczynał rządy, kilogram kosztował 1,79 złotego, a dziś cena to ok. 6,50. Oznacza to, że przez okres rządów PiS-u cukier podrożał ponad trzykrotnie.

W komunikacie przesłanym do Interii, Marcin Hadaj wyjaśnia, że niektórzy klienci Biedronki „nabywali cukier w niedetalicznych ilościach”.

„Na podstawie analizy paragonów można stwierdzić, że nabywcami są przedsiębiorcy, a nie gospodarstwa domowe. To najlepszy dowód atrakcyjności ceny cukru w sieci Biedronka – od 3,49 zł za kg w obecnej ofercie” – dodał.

Przedstawiciel sieci sklepów zapewnia, że celem firmy jest „jak największe zapewnienie dostępności produktu dla wszystkich klientów„.

Klienci zaniepokojeni pustymi półkami

We wtorek informowaliśmy, że klienci Biedronki są zaniepokojeni pustymi półkami w sklepach sieci w kilku regionach Polski. W komentarzach wymieniano Pomorze, Mazowsze i Łódź. Sieć uspokajała, że panuje nad sytuacją, ale problem rzeczywiście istnieje i jest spowodowany przerwami w łańcuchu dostaw.

Jelenia Góra: Cukier na wagę złota

 Cukier jest na wagę złota w Jeleniej Górze, ale też w wielu miejscach na całym Dolnym Śląsku, a także w całej Polsce od Śląska przez Warszawę, po Pomorze – mówiła w Polsat News reporterka Katarzyna Janke. Poinformowała, że w pięciu na sześć dużych sklepów w mieście cukru nie było na półkach.

Przychodzę od poniedziałku i cukru nie ma – relacjonowała jedna z mieszanek Jeleniej Góry.

Ceny produktów, których nie ma na sklepowych półkach wahają się od 3,22 zł do 4,39 zł. Z kolei w jedynym sklepie, w którym był dostępny, jego cena wynosiła 5,99 zł. – Cena powala, nie ma wielu chętnych – dodała Katarzyna Janke.

https://legaartis.pl/blog/2022/07/20/brak-cukru-w-sklepach-biedronka-wprowadza-limity-sprzedazy-cukru/

%d bloggers like this: