INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

❗️ Prawda za powstaniami chłopskimi w Holandii: wywłaszczenie & budowa mega-miasta z 30 milionami mieszkańców – na ziemi Holandii, Belgii i Niemiec!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

❗️ Prawda za powstaniami chłopskimi w Holandii: wywłaszczenie & budowa mega-miasta z 30 milionami mieszkańców – na ziemi Holandii, Belgii i Niemiec!

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Koniecznie przeczytaj do końca, bo tło jest niezwykle wybuchowe i ważne!

Teraz wychodzi na jaw, o co tak naprawdę chodzi w polityce azotowej Holandii:

„W ramach trwającego oporu przeciwko wywłaszczeniu, holenderscy i niemieccy rolnicy zablokowali ośrodek dla uchodźców w Ter Apel. A to dlatego, że pretekstowa polityka azotowa rządu doprowadzi do bankructwa firm i zmusi rolników do sprzedaży ziemi. Celem tej polityki Wielkiego Resetu jest budowa osiedli na wywłaszczonych gruntach rolników, aby zrealizować „zrównoważony” projekt mega-miasta, jak to szczegółowo opisała w Fox News była polityk i prawniczka zajmująca się prawami podstawowymi Eva Vlaardingerbroek. A „zrównoważony” w tym kontekście ma oznaczać, że w tych osiedlach nie będą mieszkać autochtoniczni Holendrzy, tylko przeważać będą tzw. uchodźcy.”

(wochenblick.at (https://www.wochenblick.at/great-reset/globalisten-wollen-alle-enteignen-hollaenderin-erklaert-bauernaufstand-gegen-great-reset/))

W końcu kot wyszedł z worka.

Wpisuje się w to również prawny plan Holandii, aby przymusowo umieszczać „uchodźców” w prywatnych gospodarstwach domowych.

Dalej czytamy:

(https://www.wochenblick.at/great-reset/globalisten-wollen-alle-enteignen-hollaenderin-erklaert-bauernaufstand-gegen-great-reset/) ”

Ludzie samowystarczalni, jakimi są rolnicy, sprzeciwiają się programowi całkowitej zależności. Vlaardingerbroek twierdzi, że podejście rządu Rutte można określić jedynie jako komunizm.”

Tristate City Networks – transgraniczna megametropolia

▪️ Ten gigantyczny projekt budowlany WEF i ONZ obejmie po stronie holenderskiej miasta Amsterdam, Rotterdam, Utrecht i Hagę.

▪️ Po stronie niemieckiej do „Trizonesii” ma dołączyć zachodnia część Dolnej Saksonii oraz regiony Renu i Zagłębia Ruhry, po stronie belgijskiej Bruksela.

Taki projekt ma oczywiście również przyczynić się do rozpadu państw narodowych.

Holenderski antyglobalista Thierry Baudet trafnie stwierdził, że celem jest zniszczenie narodowego charakteru kraju poprzez wyparcie „rdzennych mieszkańców” kraju, rolników, z których część prowadzi rodzinne gospodarstwa od średniowiecza. Jest to podcinanie duchowych i historycznych korzeni do ziemi, gleby i krajobrazu, przy jednoczesnej eliminacji dumnych, samodzielnych i niezależnych rolników jako klasy o zdecydowanej tożsamości.”

(mitteleuropa.com (https://unser-mitteleuropa.com/wef-minions-trizonesien-aus-holland-teilen-deutschlands-und-belgiens/))

Więcej o Tristate City Network można przeczytać tutaj

(https://unser-mitteleuropa.com/wef-minions-trizonesien-aus-holland-teilen-deutschlands-und-belgiens/).

Wizja Agendy Głębokiego Państwa 2050

Za tym wszystkim stoi nadrzędna Wizja 2050, będąca rozwinięciem Agendy 2030, o której szerzej pisałem tutaj

(https://connectiv.events/vision-2050-die-totale-weltdiktatur-einer-technokratischen-elite-teil-1/) w 2019 roku, a która przewiduje m.in. budowę „megamiast”:

▪️ Na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos (Szwajcaria) w 2015 roku przewidywali, że projekt budowy, który ma kosztować 90 bilionów dolarów, przekształci wszystkie miasta na świecie w megamiasta.

▪️Według nich „nas” nie stać na dalsze posiadanie miast o tak niskiej gęstości zaludnienia, jakie istnieją obecnie (gdzie oni właściwie mieszkają?!).

Dzięki zwiększeniu gęstości zaludnienia, czyli ściśnięciu większej ilości ludzi na jeszcze mniejszej przestrzeni, nie byłoby potrzeby korzystania z samochodów ze względu na bliskość sąsiedztwa i dostępny byłby transport masowy.

Im więcej ludzi żyje w zamkniętej przestrzeni, tym łatwiej jest ich pilnować, tym łatwiej jest ich kontrolować, manipulować i sterować, i tym łatwiej jest się ich pozbyć.

Taktyka salami: wzrost cen paliw i energii, chaos na lotniskach i dworcach itp. -> indywidualna mobilność ma być znacznie ograniczona, a podróże (między)narodowe zniesione.

Teraz ogromnie ważne jest, aby te tła rozprzestrzeniały się jak najszybciej, aby populacje mogły bronić się przed tymi planami!

Solidarność także we Włoszech, Niemczech, Hiszpanii…

Globaliści chcą wywłaszczyć WSZYSTKICH: Holenderka ogłasza powstanie chłopskie przeciwko Wielkiemu Resetowi

Zawartość

  1. Wywłaszczenie rolników na osiedla migrantów
  2. Protesty się rozprzestrzeniają: Hiszpania, Niemcy, Włochy …
  3. Trójstan: Globalistyczna sieć miast
  4. Vlaardingerbroek: Wywłaszczenie „może się przydarzyć również tobie”

W następstwie trwającego sprzeciwu wobec wywłaszczenia holenderscy i niemieccy rolnicy zablokowali ośrodek dla uchodźców w Ter Apel. Ponieważ proponowana przez rząd polityka azotowa doprowadzi firmy do bankructwa i zmusi rolników do sprzedaży swojej ziemi. Celem tej polityki Wielkiego Resetu jest zbudowanie osiedli na wywłaszczonej ziemi rolników w celu realizacji „zrównoważonego” projektu mega-miasta, jak wyjaśniła była polityk i prawniczka zajmująca się prawami podstawowymi Eva Vlaardingerbroek w Fox News. A „zrównoważony” w tym kontekście powinien oznaczać, że w tych osiedlach raczej nie będzie mieszkał autochtoniczny Holender, ale głównie tzw. „uchodźcy”.

Wywłaszczenie rolników na osiedla migrantów

Protesty chłopskie w Holandii nie słabną. I nie jest to zaskakujące, ponieważ rolnicy są przyparci do ściany: rząd ucznia WEF Marka Rutte otwarcie chce doprowadzić rolników do ruiny poprzez proponowaną ustawę o redukcji azotu (jak donosi Wochenblick), ostatecznie wywłaszczyć ich i przekształcić uzyskaną w ten sposób ziemię w osady dla głównie imigrantów.

Oczywiście projekt wywłaszczenia nie powinien kończyć się na rolnikach. Rząd Ruttego niedawno przepchnął kontrowersyjną ustawę przez holenderski parlament. Umożliwia to zmuszenie obywateli do przyjmowania migrantów we własnych czterech ścianach. Ponadto, bez wyjątku, każdy obywatel może zostać przymusowo przesiedlony. Szczególnie perfidne: prawo opiera się na starszej ustawie z 1952 roku, która miała ułatwić budowę po II wojnie światowej…

Trudno będzie znaleźć takie obrazy w mediach głównego nurtu…

Świergot

Ładując tweeta, akceptujesz politykę prywatności Twittera.
Dowiedz się więcej

Załaduj zawartość

Zgodnie z Agendą 2030 i WEF rolnicy nie powinni już niczego posiadać – ale wcale nie są zadowoleni. Przejawia się to w rozległych blokadach portów, dróg, supermarketów i centrów dystrybucyjnych. W Almelo centrum dystrybucyjne sieci supermarketów internetowych „Picnic”, w które Bill Gates zainwestował niedawno miliony, stanęło w płomieniach w poniedziałek wieczorem.

Świergot

Ładując tweeta, akceptujesz politykę prywatności Twittera.
Dowiedz się więcej

Załaduj zawartość

Protesty się rozprzestrzeniają: Hiszpania, Niemcy, Włochy …

Obecnie trwają protesty wokół ośrodka dla uchodźców w Ter Apel. Jest to jeden z największych w Holandii i może pomieścić do około 2000 osób ubiegających się o azyl w tym samym czasie. Tymczasem protesty rolników rozgorzały również w Hiszpanii (donosi Wochenblick), a także w Saksonii rolnicy tworzą zjednoczony opór przeciwko Wielkiemu Resetowi, jak donosi AUF1.

Alternatywny nadawca niedawno pojechał do Holandii i rozmawiał z rolnikami o ich motywacji. Jak wyjaśniają rolnicy, są oni stale proszeni o przestrzeganie wytycznych, których nie można osiągnąć, a zatem zagrażają ich istnieniu. Gdy tylko zostaną pozbawieni swoich gospodarstw, nieurodzaje mają być „zrekompensowane” przez import, który został przemycony na całym świecie.

Podczas gdy zwykli obywatele mają zostać wywłaszczeni, globalistyczni miliarderzy, tacy jak Bill Gates, zagarniają tyle ziemi rolnej, ile tylko mogą. Wochenblick już w zeszłym roku informował o niebezpiecznym „zawłaszczaniu ziemi”. Hiszpanie i saksońscy chłopi świadczyli jednak o swojej solidarności z Holendrami.

Świergot

Ładując tweeta, akceptujesz politykę prywatności Twittera.
Dowiedz się więcej

Załaduj zawartość

Świergot

Ładując tweeta, akceptujesz politykę prywatności Twittera.
Dowiedz się więcej

Załaduj zawartość

Włoscy rolnicy zaczynają również blokować drogi w Mediolanie: „Nie jesteśmy niewolnikami, jesteśmy rolnikami!” Czy jest to zwiastun ogólnoeuropejskiego powstania ludowegoCzy media głównego nurtu panikują i milczą na temat protestów?

Świergot

Ładując tweeta, akceptujesz politykę prywatności Twittera.
Dowiedz się więcej

Załaduj zawartość

Trójstan: Globalistyczna sieć miast

Thierry Baudet, lider partii Forum na rzecz Demokracji, wyjaśnia również, że polityka azotowa premiera Rutte nie służy ochronie środowiska, ale zmusza rolników do sprzedaży swojej ziemi: „Chcą nas bardziej uzależnić od międzynarodowych łańcuchów dostaw. Chcą osłabić holenderską suwerenność i autonomię. Chcą także kontynuować masową imigrację do Holandii” – powiedział Baudet w rozmowie z „Epoch Times”.

„A jeśli chcesz sprowadzić więcej ludzi do Holandii – do bardzo małego i gęstego kraju – musisz zabrać ziemię rolnikom i zbudować tam domy. Taki jest planHolandia ma zostać przekształcona w ogromne miasto”. Ten globalistyczny projekt nazywa się Tristate City: Gigantyczna sieć miast dla około 30 milionów mieszkańców ma powstać z Holandii, a także części Belgii i Niemiec.

Vlaardingerbroek: Wywłaszczenie „może się przydarzyć również tobie”

Filozof prawa i była polityk Eva Vlaardingerbroek wyjaśniła tło w wywiadzie dla Fox News: „Chodzi o holenderski rząd kradnący ziemię naszym rolnikom pod przykrywką sfabrykowanego kryzysu azotowego, który w zasadzie całkowicie wypycha większość tych rolników z biznesu … Robią to, ponieważ chcą ziemi tych rolników i chcą, aby osiedlała nowych imigrantów.

Serwis YouTube

Ładując film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
Dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Rolnicy stoją na drodze Wielkiego Resetu, wyjaśnia. Samowystarczalni ludzie, tacy jak chłopi, sprzeciwiają się programowi całkowitej zależności. Vlaardingerbroek mówi, że działania rządu Rutte można opisać tylko jako komunizm.

Policja zareagowała na blokady rolników „niesamowitą przemocą”. Strzały policjanta na 16-letnim chłopcu (jak donosi Wochenblick) „nie były rzeczami do zobaczenia w wolnych krajach zachodnich”.

Świergot

Ładując tweeta, akceptujesz politykę prywatności Twittera.
Dowiedz się więcej

Załaduj zawartość

Vlaardingerbroek wezwał ludzi w USA i Europie do wsparcia holenderskich rolników. Ostrzegła przed wywłaszczeniem: „To też może się przydarzyć tobie”. Pokazuje pełną solidarność z rolnikami. Podczas wywiadu nosiła tradycyjną czerwoną chusteczkę chłopów, która stała się symbolem protestów.

Młoda Holenderka staje w obronie praw podstawowych i już ostrzegła w dyskusji o dokuczliwym obowiązku więziennym przed pierwszymi podstawowymi cechami systemu kredytu społecznego:

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Globaliści chcą wywłaszczyć WSZYSTKICH: Holenderka ogłasza powstanie chłopskie przeciwko Wielkiemu Resetowi – Wochenblick.at

%d bloggers like this: