INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Chcą sadzić umierające rośliny GMO z niegnijącymi korzeniami

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (4 votes)

Światowe Forum Ekonomiczne, które forsuje Wielki Reset i transhumanizm (cyborgizację ludzkości), ma nowy, szalenie niebezpieczny dla środowiska naturalnego pomysł – rośliny modyfikowane genetycznie GMO, których korzenie nie będą gniły, gdy roślina umrze i będą „wychwytywały CO2”.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Ich plan opisany w artykule pt. „Explained: How engineered crops can fight climate change” jest następujący: spraw, abyśmy przestali jeść mięso: „Zmniejszenie powierzchni ziemi przeznaczonej na zwierzęta gospodarskie zmniejszy emisje metanu”, a zamiast pastwisk posadź genetycznie zmodyfikowane rośliny, które będą wychwytywać dwutlenek węgla. „Dzięki zastosowaniu cząsteczki znajdującej się w skórkach awokado i kantalupa, te zmodyfikowane korzenie mogą lepiej opierać się rozkładowi, minimalizując ucieczkę węgla”.

Tak więc, gdy przestaniemy jeść mięso, oni planują likwidację pastwisk i sadzenie na pastwiskach tych genetycznie zmodyfikowanych roślin „wychwytujących CO2”. Rośliny miałyby genetycznie zmienione polimerowe korzenie, które nie będą się rozkładać. W celu omówienia rozkładu pomyśl o tych korzeniach jako wykonanych z plastikowych polimerów, tak jak to ma miejsce przy plastikowych włóknach lub linach.

Według planu WEF, te rośliny GMO będą rosły na dawnych pastwiskach, rozwiną polimerowe korzenie i będą obumierały każdego roku. Jednak ich korzenie nie ulegną rozkładowi. Ponieważ korzenie nie ulegną rozkładowi gleba stopniowo zostanie przesiąknięta gęstniejącą plątaniną nigdy nie znikających korzeni polimerowych. Te korzenie zatrzymywałyby CO2 na zawsze.

Świetnie, prawda? Poza tym pojawia się kilka pytań…

Czy taka gleba pastwiskowa będzie zasadniczo trwale przeznaczona dla takich genetycznie zmodyfikowanych roślin, skoro żadne inne rośliny nie będą w stanie przeniknąć przez plątaninę plastikopodobnych polimerowych korzeni a zablokowana gleba nie będzie już dłużej wspierać żadnego wzrostu?

Co stanie się z różnorodnością rodzimych roślin pastwiskowych, które nigdy nie wyewoluowały, aby rosnąć na glebie zablokowanej przez te genetycznie zmodyfikowane, nigdy nie gnijące rośliny?

Co stanie się z owadami, takimi jak pszczoły, żywiącymi się rodzimymi roślinami pastwiskowymi i ich pyłkiem?

Co się stanie z robakami, które nie będą już w stanie poruszać się w glebie?

Co się stanie z ptakami, które zjadają te owady i robaki?

Co się stanie ze zwierzętami kopiącymi nory, które nie będą już mogły zagrzebać się w tej plątaninie?

Co jeśli, podobnie jak Sars-Cov-2, te zatykające glebę, nigdy nie gnijące rośliny wymkną się spod kontroli i wyprą dzikie rośliny wszędzie indziej? Zanim odrzucisz to pytanie, zdaj sobie sprawę z tego, że te rośliny muszą konkurować z naturalnymi roślinami pastwiskowymi, aby zakorzenić się na dawnych pastwiskach.

Taka niekontrolowana okupacja nowego ekosystemu miała miejsce na przykład z królikami w Australii. Króliki zostały sprowadzone bez większego namysłu i wyprzedziły inne dzikie zwierzęta i stały się zagrożeniem dla ekosystemu Australii. Te króliki zjadały wszystkie rośliny, które mogły zjeść, pozostawiając jałową glebę, po czym masowo wymierały, ale nigdy nie rezygnując z dominacji w ekosystemie. Na szczęście króliki australijskie nie zostały zaprojektowane tak, aby nigdy się nie rozkładały.

I wreszcie największy problem: a jeśli te rośliny odniosą taki sukces i rozpowszechnią się poza pastwiskami, że usuną zbyt dużo CO2 z atmosfery, zamienią całą glebę w niekończącą się plątaninę martwego, podobnego do plastiku materiału korzeniowego i nie pozostawią żadnego dwutlenku węgla do odżywiania normalnych roślin i planktonu? Wszystkie rośliny potrzebują CO2 do wzrostu – wychwytują go w procesie fotosyntezy i przekształcają w materiał roślinny. Żadna roślina nie może żyć bez CO2!

Jeśli nie będą kontrolowane (a zawsze może coś pójść nie tak i wymknąć się spod kontroli), to zaprojektowane laboratoryjnie „rośliny wychwytujące węgiel” mogą wyssać CO2 z atmosfery i spowodować, że gleba zostanie pokryta nierozkładającymi się włóknami polimerowymi i zakończyć życie roślin zależnych od CO2.

Na podstawie: WEForum.orgSalk.edu
Źródło zagraniczne: IgorChudov.substack.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

%d bloggers like this: