INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

🇪🇺⚡️ Komisarz UE: Nie będzie „wojennego rabatu” dla Polski 🇵🇱

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

🇪🇺⚡️ Komisarz UE: Nie będzie „wojennego rabatu” dla Polski 🇵🇱

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Stawką w sporze o praworządność Polski i Węgier jest międzynarodowa wiarygodność Unii Europejskiej – mówi „FAZ” Didier Reynders, unijny komisarz ds. sprawiedliwości.

„Frankfurter Allgemeine Zeitung” (FAZ) zamieszcza w poniedziałek (18.07.2022) wywiad z Didierem Reyndersem, unijnym komisarzem ds. sprawiedliwości. W rozmowie z dziennikiem komisarz odrzuca głosy polskiego rządu, który argumentuje, że Polska pilnie potrzebuje pieniędzy z funduszu odbudowy, aby sfinansować pomoc dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

Reynders, pytany przez „FAZ”, czy kwestia ta nie powinna być teraz priorytetem, odpowiada: „są inne sposoby wspierania państw członkowskich, które przyjmują uchodźców – i to właśnie robimy. Pomoc na odbudowę powinna przyspieszyć zieloną i cyfrową transformację, w tym niezależność energetyczną. Z wojną czy bez, Polska musi spełnić uzgodnione kamienie milowe”

🇵🇱‼️ Od 15 lipca pojawiła się nowa Izba Odpowiedzialności Zawodowej

– Ponad 256 mln euro jesteśmy na minusie, jeśli chodzi o funkcjonowanie Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego – mówi sędzia Bartłomiej Przymusiński ze Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia.

Dotychczas Bruksela wyegzekwowała w ten sposób całość kar związanych z kopalnią Turów – to łącznie 68,6 mln euro (ok. 300 mln zł). Naliczano je, w wysokości 0,5 mln euro od 20 września 2021 r. do 3 lutego 2022 r., czyli do momentu osiągnięcia porozumienia w tej sprawie.

Kary za funkcjonowanie Izby Dyscyplinarnej w wysokości 1 mln euro naliczają się od 3 listopada 2021 r., łącznie do dziś to ok. 260 mln euro, a więc ponad 1,2 mld zł. Do 24 czerwca Bruksela wyegzekwowała ok. 111 mln euro, pomniejszając płatności z funduszy UE.

Jeśli Polska nie naprawi sytuacji, kolejnym krokiem będzie skarga do TSUE. A potem znów możliwe kary finansowe, gdyby wyrok TSUE nie został wykonany.

via telegram

%d bloggers like this: