INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

„Nie jesteśmy niewolnikami”: Protest rolników z Włoch, Hiszpanii i Polski dołączają do holenderskich protestów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Rolnicy we Włoszech, Hiszpanii i Polsce przyłączyli się do holenderskich rolników w proteście przeciwko „zielonym” przepisom rządowym, które zdziesiątkują branżę, zmuszając ich do ograniczenia stosowania związków nawozów azotowych.

„ Nie jesteśmy niewolnikami, jesteśmy rolnikami ” – mówili włoscy rolnicy, którzy jeździli traktorami ulicami Mediolanu i blokowali ruch miejski.

Według Morning Star „Włoscy rolnicy stoją w obliczu nieuchronnego kryzysu z powodu poważnej suszy, która zagroziła jednej trzeciej produktów rolnych”.

Krajowy minister rolnictwa Steafano Patuanelli powiedział parlamentowi na początku tego tygodnia, że ​​Włochy stoją w obliczu dalszej 40-procentowej utraty zasobów wodnych w nadchodzących dziesięcioleciach.

Rolnicy twierdzą, że stracili około 3 miliardów euro w wyniku sytuacji kryzysowej i boleśnie odczuwają rosnące ceny paliw, a koszty gwałtownie rosną w wyniku konfliktu na Ukrainie.

W Hiszpanii rolnicy z Badajoz, Granady i Albacete paradowali ze swoimi traktorami ulicą w solidarności z zagranicznymi rolnikami, a także protestowali w kraju w związku z brakiem żywności i benzyny, według EuroWeekly News.

A w Polsce rolnicy przyjechali do Warszawy w ostatni weekend, by zaprotestować przeciwko inflacji i innym działaniom rządu.

Protesty doprowadziły do ​​opróżnienia półek supermarketów w Holandii , ponieważ traktory i inne maszyny rolnicze zablokowały magazyny, uniemożliwiając ich wysyłkę.

W skrócie:

%d bloggers like this: