INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Mateusz Morawiecki: niech Niemcy sami zbierają sobie szparagi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Premier Polski Mateusz Morawiecki ogłosił najniższy poziom bezrobocia w kraju, a nawet zaprosił Niemców na zbieranie szparagów.

– Masowe wyjazdy za chlebem na szparagi do Niemiec muszą się skończyć. Niech sobie sami zbierają szparagi albo niech do nas przyjeżdżają je zbierać – dodał.

Dzisiaj bezrobocie jest najniższe w historii III RP i zrobimy wszystko, żeby takie było. Bo wiemy doskonale, że te upiory III RP, czyli masowe bezrobocie i masowe wyjazdy za chlebem, na szparagi do Niemiec, na zmywak do Wielkiej Brytanii, muszą się skończyć. Niech sobie sami zbierają szparagi albo niech do nas przyjeżdżają zbierać szparagi. Zapraszamy – powiedział premier.

Jak dodał, rząd prowadzi politykę „prospołeczną, godności i rozwoju infrastruktury”. – W ślad za naszymi słowami idą nasze czyny. Bo tacy jesteśmy. Nawet jak się mylimy, potykamy, to kiedy jest problem nie szukamy winnych, szukamy rozwiązań. Te rozwiązania znajdujemy. Taka powinna być normalna patriotyczna polityka i takie jest PiS – przekazał Morawiecki.

Premier: my jako państwo nie dokładamy dzisiaj do Ukraińców, którzy są w Polsce

Szef rządu był pytany przez jednego z mieszańców o to, ilu Ukraińców podjęło dotąd pracę w Polsce i co dzieje się z tymi, którzy nie znaleźli zatrudnienia.

Premier poinformował, że od 24 lutego polską granicę przekroczyło ponad 4,5 mln obywateli Ukrainy. Zaznaczył, że zgodnie z szacunkami uchodźców ukraińskich, wśród których 93 proc. to kobiety z dziećmi i osoby starsze, jest obecnie w Polsce około dwa miliony. – Część pojechała do Niemiec, do Republiki Czeskiej, do innych państw, a część wróciła (do Ukrainy) – wyjaśnił premier.

Przekazał, że pracę w Polsce podjęło do tej pory milion Ukraińców. – Oni płacą podatki, płacą ZUS, płacą na nasze emerytury, płacą na nasze drogi. Ja bym zaryzykował taką tezę, że my dzisiaj, (…) jako państwo polskie nie dokładamy do nich – powiedział premier.

Wcześniej Morawiecki nie poparł propozycji ministra sprawiedliwości swojego rządu Zbigniewa Ziobro, by odrzucić unijne fundusze na odbudowę gospodarczą po COVID-19, jeśli Komisja Europejska będzie nalegać na dalszą reformę sądownictwa.

Powiedział, że byłoby samobójstwem, gdyby Polska odrzuciła unijne fundusze na ożywienie gospodarcze po COP, które mogłyby być wydane na „infrastrukturę, dopłaty dla rolników, rozwój obszarów podmiejskich, naukę i badania”.

Przypomnijmy, że wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Vera Jourova skrytykowała zmiany w polskiej reformie sądownictwa, które wprowadziła pod naciskiem UE, która zagroziła Warszawie pozbawieniem finansowania z post-pandemicznego funduszu odbudowy gospodarczej COVID-19.

https://legaartis.pl/blog/2022/07/18/mateusz-morawiecki-niech-niemcy-sami-zbieraja-sobie-szparagi/

%d bloggers like this: