INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Przyjąłeś uchodźcę z Ukrainy? Tobie wypłata już nie przysługuje

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Rząd PiS postanowił wycofać się z pomysłu płacenia po 40 zł za dobę za uchodźcę z Ukrainy, którego Polacy przyjęli pod swój dach. Nie wycofuje się jednak z finansowania miejsc organizowanych przez rząd.

O nowych wytycznych poinformowała „RP”. Od teraz finansowane będą jedynie punkty zbiorowego zakwaterowania prowadzone w gminach pod nadzorem wojewodów.

Od niedawna Polacy, którzy przyjęli w swoich domach uciekinierów z Ukrainy, nie dostają już na nich świadczenia po 40 zł. Okazuje się jednak, że likwidacja świadczenia nie dotyczy pomocy zorganizowanej przez rząd.

Z odpowiedzi MSWiA dla „Rzeczpospolitej” wynika, że punkty zbiorowego zakwaterowania prowadzone w gminach pod nadzorem wojewodów są i będą finansowane z Funduszu Pomocy nadal.

– W związku z zakończeniem wypłaty 40 zł część osób z Ukrainy z pewnością będzie miało problem ze znalezieniem mieszkania. Ostatnio odbieramy coraz więcej zapytań w tej sprawie. Jesteśmy w trakcie organizacji miejsc dla ukraińskich uchodźców w Polsce. Będziemy oferować bezpłatny nocleg przez dziesięć dni z możliwością trzykrotnego przedłużenia. Projekt będzie finansowany ze środków prywatnych – mówi Tetiana Wróblewska, wiceprezes Stowarzyszenia na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju PRO UKRAINA, współpracującego z Fundacją Biedronki.

Resort wyjaśnia, że „pomoc udzielana w miejscach zbiorowego zakwaterowania organizowanych przez wojewodów lub samorządy na podstawie poleceń wojewody świadczona jest na podstawie art. 12 ustawy pomocowej i nie jest ograniczona do 120 dni”.

MSWiA dodaje, że „zadania nałożone w tym trybie są realizowane jako zadania zlecone z zakresu administracji rządowej i finansowane z Funduszu Pomocy”.

Rząd PiS postanowił wycofać się z pomysłu płacenia po 40 zł za dobę za uchodźcę z Ukrainy, którego Polacy przyjęli pod swój dach. Nie wycofuje się jednak z finansowania miejsc organizowanych przez rząd.

https://legaartis.pl/blog/2022/07/16/przyjales-uchodzce-z-ukrainy-tobie-wyplata-juz-nie-przysluguje/

%d bloggers like this: