INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Rzecznik kurii białostockiej, wykładowca w seminarium i pracownik TVP wysyła skandaliczne SMS. »Będziesz prywatną sz**tą, s*ką«

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (4 votes)

Skandaliczna korespondencja rzecznika białostockiej kurii. „Będziesz prywatną szmatą, suką” – miał pisać ksiądz Andrzej Dębski do nieznajomej kobiety. Na jednym z filmów miał się dodatkowo masturbować.

Będziesz prywatną szmatą, suką do spełniania moich poleceń, zachcianek. A będzie ich dużo”; „będziesz pierwszą kobietą w historii wyru**aną w gabinecie metropolity białostockiego” – miał pisać duchowny do jednej z internautek.

„Sekretarz dziś zaprasza na saunę… odmówiłem… oszczędzam nasienie” – pisał do jednej z kobiet o imieniu Ola ksiądz Andrzej Dębski, rzecznik białostockiej kurii.

Tego samego dnia dorzuca: „Poczekaj, będziesz pierwszą kobietą w historii wyr**chaną w gabinecie metropolity białostockiego”.

Ksiądz miał przesyłać również nagrania. „Będę ją je*ał ostro, bardzo ostro, bardzo. Yy! Musi się wypiąć, dać mi du*y i będę ją pier*olił”. (pisownia oryginalna – przyp.)

Na jednym z filmów miał się masturbować. Kapłan wysyłał także filmy z planu programu „Ziarno” w TVP, który przez jakiś czas prowadził.

Duchowny, a także wydawca i prezenter w TVP Białystok, w sobotę przed południem został zawieszony przez kurię.

Dziennikarz „GW” skonfrontował się z »księdzem« Dębskim i pokazał mu wiadomości i nagrania. Duchowny nie zaprzeczył, że są prawdziwe. – Nie wiem, co mam powiedzieć, co zrobić. […] Nie mam pojęcia, co się ze mną stało, jak to się wydarzyło – próbował wyjaśniać. Przyznał, że jego zachowanie nie było stosowne i dodał, że nie zawiadomił jeszcze o sprawie swojego przełożonego – abp. Józefa Guzdka.

W sobotę przed południem kuria białostocka opublikowała oświadczenie.

„Kuria Metropolitalna Białostocka informuje, że w związku z ukazaniem się informacji medialnych dotyczących ks. Andrzeja Dębskiego, decyzją abp. Józefa Guzdka, metropolity białostockiego, został on natychmiast zawieszony w wykonywaniu powierzonych mu zadań w archidiecezji białostockiej.”

ks. Ireneusz Korziński

wicekanclerz kurii

Białystok, 16.07.2022 r.

—————————

Ponadto TVP3 Białystok wchodzące w skład »holdingu zarządzanego przez Kurskiego i Kaczyńskiego« zdecydowała o zakończeniu współpracy z księdzem Andrzejem Dębskim oraz wycofaniu z emisji odcinków programu „Pod Twoją Obronę” z jego udziałem.

https://legaartis.pl/blog/2022/07/16/rzeczki-kurii-bialostockiej-wykladowca-w-seminarium-i-pracownik-tvp-wysyla-skandaliczne-sms-bedziesz-prywatna-szta-ska/

%d bloggers like this: