INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Prezydent Francji ogłasza, że ​​latarnie uliczne zostaną wyłączone w odpowiedzi na kryzys energetyczny

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Pomimo twierdzenia, że ​​„Francja jest w niewielkim stopniu uzależniona od rosyjskiego gazu”, prezydent Macron ogłosił, że oświetlenie publiczne będzie wyłączane na noc w celu oszczędzania energii.

Members debated the French Presidencys priorities with Emmanuel Macron 51830991330 cropped
sc:wikimedia

 

Macron skomentował to podczas telewizyjnego wywiadu z okazji Dnia Bastylii.

Twierdząc, że „lato i wczesna jesień będą bardzo trudne” dla Francuzów z powodu wojny na Ukrainie, Macron powiedział, że całkowite odcięcie rosyjskiego gazu wygląda bardzo prawdopodobne.

W odpowiedzi obywatelom Francji mówi się, aby zaangażowali się w „trzeźwość” energetyczną i przygotowali się na jeszcze wyższe ceny żywności, ponieważ Macron ogłosił, że w niektórych miejscach oświetlenie publiczne zostanie wyłączone w nocy.

„Od teraz poproszę organy publiczne i wszystkie firmy, które mogą, o zmniejszenie konsumpcji” – powiedział Macron.

„Stworzymy program i postaramy się wieczorami mniej używać oświetlenia. Uruchamiamy program redukcji obciążenia i trzeźwości.”

„Musimy przygotować się na scenariusz, w którym musimy całkowicie zrezygnować z rosyjskiego gazu” – dodał.

Pomimo tych dość drastycznych oświadczeń francuski prezydent nadal podkreślał, że „Francja jest w niewielkim stopniu uzależniona od rosyjskiego gazu”.

Twierdził również, że kryzys energetyczny nie był spowodowany sankcjami nałożonymi na Rosję, ponieważ „ceny energii zaczęły rosnąć jeszcze przed wojną”.

„Wszyscy musimy przygotować się na to, że wojna będzie trwała. Lato i początek jesieni będą prawdopodobnie bardzo trudne” – powiedział Macron.

Jak już wcześniej podkreśliliśmy, kryzys jest dotkliwie odczuwany również w Niemczech, gdzie obywatele są zajęci gromadzeniem drewna opałowego, ponieważ kazano im brać mniej pryszniców, mniej jeździć i radzić sobie z mrozem poprzez noszenie większej liczby warstw odzieży.

Miasta w całych Niemczech planują również tej zimy wykorzystać hale sportowe i hale wystawowe jako „przestrzeń do rozgrzewki”, aby pomóc zmarzniętym obywatelom, których nie będzie stać na ogrzanie mieszkania w dobie rosnących kosztów energii. Ponadto do starszych Niemców wystosowano apel, aby zimę spędzili w Grecji.

https://legaartis.pl/blog/2022/07/16/prezydent-francji-oglasza-ze-latarnie-uliczne-zostana-wylaczone-w-odpo

%d bloggers like this: