INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

KRWAWA EKSMISJA UKRAIŃCÓW ZALEGAJĄCYCH Z CZYNSZEM UŻYTO BRONI WOJSKOWEJ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (4 votes)

Cała klatka we krwi, sąsiedzi w szoku. Postrzelenie młodej kobiety w Rzeszowie

— To był jeden strzał, a potem przeraźliwy krzyk: „Policja!Policja!” — opowiada nam mieszkaniec bloku w centrum Rzeszowa, gdzie w piątek 15 lipca rozegrały się dramatyczne sceny. Najemcy otworzyli ogień do 24–letniej właścicielki mieszkania, która przyszła odebrać klucze.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

.

Do tych szokujących wydarzeń doszło w piątek 15 lipca po południu. Po godzinie 17 24–letnia kobieta próbowała się dostać do swojego mieszkania, towarzyszyli jej rodzice. Rzeszowianka zjawiła się tam, ponieważ wynajmującym lokal mężczyznom skończyła się umowa najmu i mieli się wyprowadzić.

CZYTAJ PODOBNE :

Jednak gdy 24–latka otworzyła drzwi, jeden z mężczyzn znajdujących się w środku chwycił za pistolet i oddał do kobiety strzały. Kule trafiły ją w przedramię i brzuch. Poszkodowana szybko została przewieziona do szpitala.

„Ojca potraktowali gazem”

Czteropiętrowy blok z lat 70. XX w. w Śródmieściu Rzeszowa. Jeszcze następnego dnia rano wygląd klatki przeraża. Krwią zbryzgane są ściany i schody od czwartego piętra, gdzie padł strzał, aż po sam parter. Policjanci usilnie poszukiwali dozorcy, aby zmył te plamy.

— Ranną dziewczynę znosili ratownicy. To, co widzimy na klatce świadczy o tym, że musiała stracić mnóstwo krwi. Kiedy ją wsadzali do karetki, była jeszcze przytomna. Towarzyszył jej ojciec. Był cały załzawiony, bardzo kaszlał. Jego ponoć napastnicy potraktowali gazem — mówi nam lokator bloku.

— Nie było wcześniej odgłosów awantury. Tylko ten strzał. Myślałem, że to dzieciaki dla zabawy odpaliły petardę. Potem ci dwaj najemcy wyszli na klatkę i usiedli pod moimi drzwiami. Czekali, aż zajmie się nimi policja. Wyprowadzono ich skutych kajdankami. Na miejscu pojawiło się jeszcze dwóch ich znajomych, których zabrała Straż Graniczna — dodaje inny mieszkaniec bloku.

Jak mówią mieszkańcy, kawalerkę wynajmowali rosyjskojęzyczni cudzoziemcy. — Nie znamy ich. Rzadko się pojawiali. Z nikim nie rozmawiali — dodają sąsiedzi.

Zatrzymani mężczyźni to dwaj 24–latkowie. W sobotę prokuratura ma prowadzić z nimi czynności. Śledczy na razie nie udzielają żadnych informacji na temat zdarzenia, także odnośnie aktualnego stanu ofiary.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeszow/rzeszow-postrzelenie-mlodej-kobiety-strzelanina-na-klatce-schodowej/ddemzzs?utm_source=miziaforum.com_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

%d bloggers like this: