INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

031 MAGDALENA

Postaw mi kawę na buycoffee.to
The following two tabs change content below.
Witam serdecznie wszystkich słuchaczy i czytelników! Na wstępie podaję link, | https://miziaforum.com/?s=Jednorozec | do strony z aktualizowaną na bieżąco listą moich artykułów. Artykuły te, czytane w kolejności będą w efekcie końcowym stanowić pełnię! Kronikę beletrystyczną prawdy - opartą, na wielu domysłach historycznych. Swoim zakresem obejmującą całą historię wszechświata. Dotknę z tej racji, niemal wszystkich zagadnień ogólnych, z którymi świat miał do czynienia, począwszy, nie od roku biblijnego stworzenia świata. (W ziemskim kalendarzu, cynicznie narzucona ludzkości rachuba lat zaczyna się od daty. Według żydowskich autorytetów religijnych nastąpiło to - 7 października 3761r. p.n.e. Stąd np. w roku 2022, trwa rok 5782/5783.) W kronice, cofniemy się dalej, o co najmniej 16 miliardów lat. Takie są plany na około 1000 artykułów. Na razie jest ich 25 - ponumerowanych od 000 do 024. Każdy z nich ma wersję audio, czytaną przez lektora. Czytelnicy zaślepieni, wychowani w starym systemie, których wiara, pozostaje dla nich niepodważalną świętością, mogą sobie darować czytanie tej lektury, którą spisuję moimi rękoma, a która obnaży milion obłudnych kłamstw.
Rate this post

 

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

16.07.2022

Magdalena na moment, opuściła wpatrzone w twarz Emmanuela oczy. Nadal siedząc na poduszce leżącej, na wyłożonej gładkimi deskami podłodze, opuszczała powoli wzrok przyglądając się człowiekowi, który zaproponował jej coś. Wspólne zbawianie świata.

Emmanuel miał długie, swobodnie leżące na jego ramionach włosy. Jasnoniebiesko brązową, gustowną fantazyjną bluzkę, z małym męskim dekoltem w szpic. Dosięgającą mu aż do linii bioder. Na opalonych nogach miał lniane, krótkie do kolan spodnie, zaciśnięte w pasie klamrą w kształcie ściętej piramidy. Piramida bez szczytu. Bez akcentu, bez sensu działania. Drogocennego złotego piramidionu. Wierzchołka tele transmisyjnego, czyli istotnej oraz najpiękniejszej części budowli. Pasek Jeszy, był ze skóry, z piękną perforacją zaprojektowaną w trzech systematycznie ułożonych rzędach otworków niemal na całej długości. Spodnie były jasne, niemal białe, lecz z odcieniem jasnego brązu.

Jesza miał zarost na twarzy. Lekkie, ale wyraźne wąsy, prowadzące ponad kącikami ust, aż znikały w krótko przyciętej brodzie. Kolor zarostu i włosów był trudny do określenia. Ani rudy, ani żółty jak blond, ani siwy. Maria sobie pomyślała, że w tym kolorze, może dojrzewać jęczmień, albo inne ze zbóż. Dalej spojrzała na silne, lekko owłosione łydki Jeszy, oraz na ładne stopy, ale głównie na buty.

Było to bardzo unikalne obuwie. Lekkie, pięknie zdobione sandały, pochodzące prawdopodobnie z Egiptu. Świadczyły o tym ludowe motywy, i tradycyjne egipskie wzory na brzegach i wewnątrz sandałów pod bosymi stopami. Sandały były piękne i zapewne bardzo drogie. Dzieło nie szewca ale – artysty. Godne królewicza.
Paznokcie u stóp krótkie. Stopy czyste, lekko zakurzone z drogi.

Mogłabym mu je umyć, pomyślała. Jak zareagowałby Łazarz, gdyby w tym momencie zaproponowała, że umyje gościowi stopy? Sama się przestraszyła swojego pragnienia. Swoich myśli. Co się ze mną dzieje?

Ale procesy myślowe w jej umyśle, toczyły się szybciej niż przy obronie magisterium, w finale jej edukacji.

Dlaczego mi zaczęło aż tak bardzo zależeć? Jeszcze dzisiaj rano żyłam swoim spokojnym życiem. Urażona i zrażona do męskiego rodzaju, po rozwodzie z Janem. Nie wiedziała, że jej, były Jan jest jednym z wielu uczniów Emmanuela. Nie szukała już męża ani też, partnera na stałe. Nie szukała już nikogo ani niczego. Także uczyła hebrajskich chłopców jako nauczyciel i pedagog w cheder.

Za miesiąc zaczynały się wakacje. Będzie mogła iść i zbawiać świat!

 

c.d.n.

 

%d bloggers like this: