INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Pierwsza żona byłego prezydenta Donalda Trumpa , Ivana Trump zmarła w czwartek. Miała 73 lata.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Pierwsza żona byłego prezydenta Donalda Trumpa , Ivana Trump – matka  trójki jego najstarszych dzieci – zmarła w czwartek. Miała 73 lata.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

„Nasza matka była niesamowitą kobietą – siłą w biznesie, światowej klasy sportowcem, promieniującą pięknością oraz troskliwą matką i przyjaciółką” – pisze  rodzina Trumpa w oświadczeniu o jej śmierci.

„Ivana Trump uiekła pz komunizmu i uznała ten kraj za własny” –   Ivana Trump urodziła się w byłej Czechosłowacji, wtedy należącej do Układu Warszawskiego.

Była matką Donalda Trumpa Jr., Ivanki Trump i Erica Trumpa. Donald Trump ma dwoje innych dzieci — Barrona i Tiffany Trump.

Ivana Trump „uczyła swoje dzieci wytrwałości i twardości, współczucia i determinacji” – stwierdza rodzina Trumpów.  Po opuszczeniu Czechosłowacji wyszła za Donalda Trumpa w 1977 roku. Para rozwiodła się w 1992 roku.

Po rozwodzie Ivana Trump opracowała własne linie odzieży, biżuterii i innych produktów. Jest autorką kilku książek, w tym jednej zatytułowanej „Raising Trump”, w rozmowie z New York Post Ivana Trump przypomniała sobie przypadek, kiedy były prezydent Ronald Reagan rzekomo wysłał jej mężowi pod koniec lat 80. list, w którym stwierdził, że powinien ubiegać się o najwyższy urząd.

%d bloggers like this: