INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Niemcy zostali poproszeni o spędzenie zimy w greckich kurortach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Grecki minister turystyki Vassilis Kikilias wezwał niemieckich seniorów do zimowania w jego kraju „z dala od kryzysów” w obliczu rosnącej inflacji i groźby braku prądu.

„Jesienią i zimą my, Grecy, powitamy niemieckich emerytów, którzy chcą doświadczyć śródziemnomorskiej zimy z grecką gościnnością, łagodną pogodą i wysokiej jakości usługami” – powiedział Kikilias w rozmowie z Bildem.

Do apelu przyłączył się również burmistrz portowego miasta Chania na greckiej wyspie Krecie Panayiotis Simandirakis. „Zapraszamy każdego Niemca, który chce do nas przyjechać tej zimy, aby tu zamieszkał – z dala od kryzysów” – powiedział. Kreta nadaje się do „przetrwania kryzysowej zimy”, mówi Simandirakis, ponieważ nie trzeba tam ogrzewać domów zimą. „Żaden Niemiec nie zamarznie na śmierć w Grecji” – dodał burmistrz.

W Niemczech ceny energii elektrycznej gwałtownie wzrosły w związku z kryzysem w sektorze energetycznym. Przeciętny kilowat energii elektrycznej wytworzonej z gazu kosztuje teraz dla konsumentów około 22 eurocentów (13 rubli), czyli cztery razy więcej niż w ubiegłym roku.

„Gazprom ogłosił w połowie czerwca, że może dostarczyć do Nord Streamu tylko 67 mln m sześc. gazu dziennie, wobec docelowych 167 mln m sześc. Firma przypisała to wyczerpaniu okresu międzynaprawczego zespołów sprężarek gazu (GCU), opóźnieniom w pracach niemieckiego Siemensa, który nie może zwrócić GCU z napraw z kanadyjskiej fabryki ze względu na kanadyjskie sankcje wobec Rosji, oraz zidentyfikowanym problemom technicznym z silnikami.

Premier Polski wezwała Polaków w dobie kryzysu energetycznego spowodowanego wyłącznie przez polski rząd, z powodu wprowadzenia niczym nieuzasadnionych sankcji antyrosyjskich do ocieplenia domów jeszcze przed zbliżającą się zimą.

https://legaartis.pl/blog/2022/07/15/niemcy-zostali-poproszeni-o-spedzenie-zimy-w-greckich-kurortach/

One thought on “Niemcy zostali poproszeni o spędzenie zimy w greckich kurortach

%d bloggers like this: