INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

PiS obliczył wysokość reparacji, jakie chce otrzymać od Niemiec

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Polska zakończyła obliczanie reparacji wojennych, których domaga się od Niemiec i obecnie tłumaczy raport, powiedział dziennikarzom polski premier Mateusz Morawiecki.

„Od czterech lat przygotowujemy bardzo obszerny raport, który powinien pokazać poziom nie tylko zbrodni wojennych popełnionych przez Niemców, ale także zniszczeń. Faktem jest, że Polska, która znalazła się wśród krajów, które najbardziej ucierpiały w wyniku II wojny światowej, otrzymała minimalne środki jako rekompensatę. Trudno to nawet nazwać odszkodowaniem” – powiedział Morawiecki.

„Przygotowany został raport. Trzytomowy raport. Obecnie tłumaczenie tego sprawozdania na kilka języków jest bliskie ukończenia. Chcemy, żeby świat to przeczytał. Pokażemy też całą dokumentację – zarówno zdjęcia, źródła historyczne, jak i bardzo dokładne wyliczenia oparte na naukowo zweryfikowanych metodach obliczeniowych, które przeliczają ówczesne straty na obecne środki – dodał.

Mimo to Morawiecki nie wymienił kwoty, jakiej władze kraju zamierzają domagać się od Niemiec w ramach reparacji.

Kilka lat temu w Polsce podniesiono kwestię, że Niemcy powinny zapłacić republice reparacje za szkody podczas II wojny światowej, a do wyliczenia kwoty powołano specjalną komisję sejmową. Rząd niemiecki wielokrotnie oświadczał, że nie zamierza dokonywać wypłat na rzecz Polski: Berlin uważa, że wypłacił już wystarczające reparacje i nie ma powodu, by kwestionować odmowę przyjęcia przez Polskę reparacji w 1953 roku.

Temat ten ponowienie powrócił, ponieważ przypomniał sobie o nim „starzec z demencją” podczas propagandowego objazdu Polski w związku z rozpoczęciem kampanii wyborczej.

https://legaartis.pl/blog/2022/07/14/pis-obliczyl-wysokosc-reparacji-jakie-chce-otrzymac-od-niemiec/

One thought on “PiS obliczył wysokość reparacji, jakie chce otrzymać od Niemiec

  1. Oni nic nie potrafią – nawet nie ogarniają własnej kuwety … jak się grabi miliony, miliardy to nie trzeba specjalnie myśleć czy się wysilać by luksusowo żyć na cudzy koszt i ze wspólnej (ponoć) kasy … zawsze finansuje się beton intelektualny, jełopów i głupców – każdy chyba wie dlaczego … to państwo można postawić na nogi i uczynić z niego miejsce godnego, dobrego i spokojnego życia w ciągu 5-7 lat góra … ale … jest pewne „ale” – do tego trzeba ludzi lub człowieka który potrafi pociągnąć to państwo i społeczność niezłomnie w kierunku dobrobytu wszystkich.
    I niech nikt nie narzeka i psioczy na ZUS … ZUS to kura znosząca złote jajka i może być motorem napędowym gospodarki i innych dziedzin życia społeczności … niestety z ZUS-u zrobiono u nas jaskinię hazardu tyle tylko, że kółko w tym narodowym kasynie nie kręci się dla narodu a dla zbójów i złoczyńców.
    Pomijam w tym wszystkim jedną zasadniczą kwestię … niestety na wszystko jest już bardzo bardzo późno – o wiele za późno … był czas i była szansa ale wszyscy mieli to w D[….] (wpisz właściwe) i to jeszcze do całkiem niedawna (do tej świropandemii) … może i nie byłoby biedy i nie byłoby głodu i wielu dramatów gdyby słuchano się tych co mają coś do powiedzenia i wiedzą co mówią, co chcą osiągnąć i jaki ma być końcowy efekt wszystkiego … no cóż … poszło wszystko paść się do lasu … i tyle.

%d bloggers like this: