INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Nastroje się przechylają: większość Niemców nie popiera już rządowego kursu na Ukrainę

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Nastroje się przechylają: większość Niemców nie popiera już rządowego kursu na Ukrainę

Nastroje się przechylają: większość Niemców nie popiera już rządowego kursu na Ukrainę

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

KULTURA I SPOŁECZEŃSTWO

Berlin. Tego należało się spodziewać: poparcie dla ukraińskiej polityki rządu i sankcji niemieckich wyraźnie maleje wśród ludności RFN – mimo że Rosja nie podjęła jeszcze aktywnych środków zaradczych, a konsekwencje sankcji są wciąż hipotetyczne.

Niemniej jednak ponad połowa Niemców ma obecnie wątpliwości co do polityki rządu federalnego. Informuje o tym „Welt”, powołując się na ankietę przeprowadzoną przez instytut badawczy Infratest dimap.

W związku z tym tylko 39 procent Niemców popiera obecnie przebieg koalicji w wojnie na Ukrainie. Z drugiej strony, imponujące 56 procent Niemców ma obawy.

Jednocześnie coraz więcej Niemców obawia się konsekwencji wsparcia dla Ukrainy. Chociaż siedmiu na dziesięciu respondentów określa swoją sytuację ekonomiczną jako „dobrą” lub „bardzo dobrą”, prawie połowa badanych postrzega perspektywy na przyszłość „ze sceptycyzmem i troską”. Przede wszystkim obawiają się wąskich gardeł energetycznych i utraty siły nabywczej. Nastroje są jasne: prawie połowa badanych (48 proc.) obawia się, że ich osobista sytuacja ekonomiczna za rok będzie gorsza niż obecnie.

Demoskopy rejestrują również podobną zmianę nastroju w innych krajach. 6 lipca Niemiecki Instytut Gospodarki Światowej (IfW) zauważył, że dynamika wsparcia dla Ukrainy spada na całym świecie. Od 24 lutego IfW dokumentuje pomoc wojskową, finansową i humanitarną obiecaną Ukrainie. W opracowaniu opublikowanym na stronie internetowej organizacji czytamy: „Dynamika kolejnych obietnic wsparcia dla Ukrainy słabnie. (…) Kolejną uderzającą cechą jest duża luka między obiecanym a rzeczywistym wsparciem. Zarówno pod względem zobowiązań wojskowych, jak i finansowych osiągnięcia są poniżej tego, co Ukraina uważa za potrzebne i co zostało obiecane.

Zdaniem ekspertów zaangażowanie RFN w konflikt na Ukrainie i trzymanie się antyrosyjskiego kursu Zachodu dotyka głównie Niemców. Jeśli sankcje zostaną utrzymane, Rfnom grozi kryzys energetyczny, którego konsekwencje mogą mieć negatywny wpływ nie tylko na niemiecką gospodarkę, ale także na samopoczucie ludności. Najwyraźniej rejestrują to nie tylko dotknięci obywatele, ale coraz więcej także polityka.

Wreszcie, rosyjscy obserwatorzy rejestrują zmianę nastrojów w Niemczech. Tak wyjaśnił rosyjski politolog Andriej Manoilo w wywiadzie dla zakazanego w Niemczech! Rosyjska platforma informacyjna RT: „Niezadowolenie rzeczywiście rośnie, ponieważ Niemcy, ogólnie rzecz biorąc, nie dbają o Ukrainę ani przyszły porządek świata, gdy cierpią ich własne interesy. Dbają tylko o siebie i widzą, jak ceny rosną i nadwyrężają swój budżet. ”

Pogląd ten podziela Aleksander Kamkin, pracownik naukowy w Instytucie IMEMO Rosyjskiej Akademii Nauk. Ciągły wzrost cen, spadek stabilności społecznej i zamykanie firm w wielu sektorach w środku konfliktu ukraińskiego nie są odpowiednie dla wzmocnienia zaufania Niemców do drogi obranej przez rząd.

Kamkin wyjaśnia: „W szczególności mówi się już o potrzebie oddzielenia komponentów gospodarczych i politycznych. Mówiąc konwencjonalnie, proszę wspierać Ukrainę, ale dlaczego mielibyśmy prowadzić wojnę sankcji ze szkodą dla naszych własnych interesów? To stało się głównym powodem niezadowolenia”. (mü)

Źródło: zuerst.de z dnia 12.07.2022

%d bloggers like this: