INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Węgierscy przedsiębiorcy walczą o swój byt

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Około tysiąca manifestantów zablokowało we wtorek most w centrum Budapesztu, stolicy Węgier, protestując przeciwko inicjatywie rządu Viktora Orbana przewidującej znaczące podwyższenie stawki podatku dla małych firm – poinformowała agencja Reutera.

Demonstracja miała miejsce podczas obrad parlamentu nad rządową poprawką, zmieniającą przepisy w sprawie wysokości opodatkowania dla przedsiębiorstw. Protestujący początkowo zebrali się na głównym placu przed parlamentem, a następnie przemaszerowali na pobliski most nad Dunajem, blokując ruch w obu kierunkach. Trasa była nieprzejezdna przez około godzinę.

W poniedziałek rząd Orbana złożył poprawki do parlamentu, radykalnie zaostrzające warunki korzystania przez małe firmy z uproszczonego systemu podatkowego. Według rządu dotychczasowe przepisy były nadużywane przez wiele przedsiębiorstw próbujących ograniczać własne koszty.

– Możliwe, że przy wyższej stawce podatku moja dalsza działalność gospodarcza stanie się nieopłacalna. To zagrozi bytowi mojemu i całej mojej rodziny – oceniła jedna z manifestantek, cytowana przez agencję.

Premier Orban stoi przed najtrudniejszym wyzwaniem od czasu objęcia władzy w 2010 roku. Inflacja jest najwyższa od dwóch dekad, kurs forinta rekordowo niski, a wypłata funduszy z Unii Europejskiej zagrożona z powodu zarzutów pod adresem Węgier o łamanie tzw. zasad praworządności.

Wtorkowe protesty to pierwsze poważne niepokoje społeczne od czasu kolejnego zwycięstwa partii Fidesz w wyborach parlamentarnych na początku kwietnia – czytamy w komunikacie agencji Reutera.

Nowa regulacja ma wejść w życie we wrześniu pod warunkiem zatwierdzenia przez parlament.

 

.

%d bloggers like this: