INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

WEF wprowadza na rynek „bardzo przerażający” cyfrowy paszport – tak, chcą twojej krwi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

WEF wprowadza na rynek „bardzo przerażający” cyfrowy paszport – tak, chcą twojej krwi

Antiilluminaten TV

Światowe Forum Ekonomiczne Klausa Schwaba ogłosiło plany wprowadzenia cyfrowego paszportu Covid-19 z deklarowanym celem „umożliwienia ludziom bezpiecznego odwiedzania krajów, konferencji i wydarzeń sportowych”. Jednak, aby uzyskać paszport cyfrowy, musisz wysłać swoje DNA do WEF w postaci próbki krwi.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Użytkownicy paszportu cyfrowego będą mieli zbadaną krew w nieokreślonym biolaboratorium zatwierdzonym przez WEF, a ci, którzy przejdą test, otrzymają „kod wizy zdrowotnej QR”, który mogą pobrać na swój telefon.

Niedawny plan WEF, aby naruszyć naszą prywatność i ukraść nasze dane zdrowotne, został nazwany „bardzo złowrogim” przez zwolenników prywatności. I bądźmy szczerzy: dlaczego mielibyśmy udostępniać nasze cenne płyny ustrojowe bezimiennym i bezimiennym biolaboratoriom, które pracują dla Klausa Schwaba?

Podczas gdy elity próbują nas przekonać, że nie mamy się czego obawiać, należy pamiętać, że same elity nie dzielą się z nikim swoim DNA z obawy przed „kradzieżą DNA”.

W lutym tego roku prezydent Francji Emmanuel Macron odrzucił prośbę Kremla o wykonanie rosyjskiego testu na COVID-19, kiedy przybył do prezydenta Putina, aby uniemożliwić Rosji zdobycie DNA Macrona.

To kolejny przypadek „jednej zasady dla mnie, innej dla ciebie”. Prezydent Macron jest jednym z młodych globalnych liderów Klausa Schwaba. Od czasu objęcia urzędu w 2016 roku Macron opowiada się za wdrażaniem agendy WEF we Francji i UE.

Na przykład prezydent Macron odmawia oddania krwi zagranicznym biolaboratoriom z obawy przed kradzieżą DNA. Ale powinniśmy zaufać Klausowi Schwabowi i Światowemu Forum Ekonomicznemu i dać im nasze DNA?

To nie jest dobry pomysł. Jeśli chcemy mieć wizję przyszłości, którą planuje dla nas Klaus Schwab, możemy spojrzeć na Chiny, gdzie pełnoprawny paszport Covid i cyfrowy system paszportów są już w użyciu.

Nic dziwnego, że jest to autorytarny piekielny krajobraz. W zeszłym miesiącu poinformowano, że chińska aplikacja zdrowotna, zaprojektowana w celu egzekwowania drakońskich ograniczeń wjazdu Partii Komunistycznej, jest obecnie wykorzystywana do zacieśniania kontroli politycznej nad dysydentami i innymi wichrzycielami.

The Spectator donosi:

„Aplikacja sygnalizacji świetlnej”, jak się ją nazywa, przypisuje obywatelom Chin kod koloru: zielony, żółty lub czerwony, aby wskazać ryzyko infekcji Covid. Ci, którzy mają zieleń, mogą się swobodnie poruszać; czerwony oznacza natychmiastową kwarantannę.

Miasta są wyposażone w automatyczne czytniki kodów w całym kraju – przy wejściach do stacji metra, biur, centrów handlowych, bloków mieszkalnych, banków, a nawet w taksówkach. Bez zielonego kodu poruszanie się jest prawie niemożliwe. Główne drogi w południowym mieście Shenzhen były nawet monitorowane przez drony unoszące się nad ruchem, wyświetlając kod QR, który kierowcy musieli zeskanować, zanim pozwolono im wjechać.

Ale wydaje się, że Covid nie jest jedyną rzeczą, która może wpłynąć na stan sygnalizacji świetlnej.

W zeszłym miesiącu setki chińskich obywateli zostało zatrzymanych przez aplikację, gdy udali się do banku, który zamroził ich pieniądze. Walczyli o odzyskanie oszczędności, ale kiedy próbowali dotrzeć do siedziby banku w Zhengzhou, otrzymali czerwone ostrzeżenia zdrowotne w swoich aplikacjach Covid-19 i natychmiast zostali poddani kwarantannie.

Przypadek? Wielu w Chinach nie wierzy, że… A KPCh już wyraziła pomysł uczynienia aplikacji trwałą po zakończeniu niekończącej się walki z Covidem.

Chiny powinny służyć nam jako ostrzeżenie. Należy przeciwstawić się autorytarnym organizacjom, takim jak WEF Klausa Schwaba. Kiedy oddamy nasze prawa i DNA mrocznej elicie, przyszłość nie będzie już w naszych rękach.

Źródło:

Newspunch.com

%d bloggers like this: