INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

UE wyraziła zaniepokojenie możliwym wzrostem przemytu broni z Ukrainy

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

UE jest zaniepokojona zagrożeniami związanymi z przemytem broni palnej i narkotyków z Ukrainy i podejmuje środki zapobiegawcze – powiedziała europejska komisarz do spraw wewnętrznych Ilva Johansson.

„Mamy pewne dane, ale też doświadczenie wskazuje, że broń jest często przenoszona w czasie wojen lub po nich. Wiemy, ile broni jest w tej chwili na Ukrainie i z pewnością nie każda broń jest zawsze we właściwych rękach – powiedział Johansson dziennikarzom w Pradze, gdzie odbywa się nieformalne spotkanie ministrów spraw wewnętrznych UE z ministrami z Ukrainy i Mołdawii.

Powiedziała, że UE chce uniknąć negatywnych doświadczeń związanych ze zwiększonym przemytem broni palnej po konflikcie w byłej Jugosławii. „Z doświadczenia wojny w byłej Jugosławii wiemy, że wciąż mamy problemy z bronią, która wpadła stamtąd w ręce grup przestępczych. To napędza przemoc w Unii Europejskiej. Musimy być gotowi do współpracy, także z Mołdawią i Ukrainą” – powiedział Johansson, którego oświadczenie zamieszczono na stronie Komisji Europejskiej.

Według niej w poniedziałek zostanie uruchomiony specjalny hub w Kiszyniowie, który będzie współpracował z Mołdawią w zakresie bezpieczeństwa i ochrony granic. Hub będzie polegał na „wspólnej pracy państw członkowskich UE z Mołdawią i Ukrainą, wysyłaniu policjantów w celu wymiany informacji.”

ONZ jest również zaniepokojona pojawieniem się nowej produkcji narkotyków i nowych szlaków przemytniczych – powiedziała.

https://legaartis.pl/blog/2022/07/11/ue-wyrazila-zaniepokojenie-mozliwym-wzrostem-przemytu-broni-z-ukrainy/

%d bloggers like this: