INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Wróciła Love Parade pod zmienioną nazwą. Zobacz zdjęcia

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Wróciła Love Parade pod zmienioną nazwą. Zobacz zdjęcia

Uczestnicy Rave parade, fot. PAP/EPA/FILIP SINGER
Uczestnicy Rave parade, fot. PAP/EPA/FILIP SINGER

20 tys. osób w strugach ulewnego deszczu maszerowało w sobotniej Rave the Planet Parade. Impreza techno, która powróciła po 16. latach była była echem słynnej Love Parade.

Berlin tańczy na nowej Love Parade

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Współorganizator parady, DJ znany jako Dr Motte, zaapelował o wpisanie berlińskiej kultury techno na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Dr Motte, założyciel Love Parade, zainaugurował w sobotę na berlińskiej alei Kurfuerstendamm (Ku’damm) swój nowy projekt – Rave the Planet Parade. „Wygłosił krótkie przemówienie, w którym zabiegał m.in. o bezwarunkowy dochód podstawowy dla artystów oraz włączenie berlińskiej kultury techno do niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO” – pisze portal rbb24.

Następnie 18 muzycznych platform ruszyło przez centrum Berlina do Bramy Brandenburskiej i Kolumny Zwycięstwa. Gdy tłum rósł na trasie przez Nollendorfplatz, centrum gejowskiej dzielnicy Berlina, gdzie tęczowe flagi powiewały z okolicznych mieszkań, a ludzie tańczyli na balkonach, jedna z kobiet powiedziała DW, że parada wzmocniła siłę muzyki i kultury klubowej oraz „mocno wpłynęła na Berlin”.

Zobacz galerię zdjęć:

+4 zdjęcia

Polacy na Love Parade

Wśród uczestników Rave the Planet Parade było dużo młodych ludzi, ale też co najmniej tyle samo „weteranów” Love Parade, pamiętających pierwszą edycję imprezy z 1989 roku, kiedy to pochód po raz pierwszy przemaszerował Ku’damm pod hasłem „Pokój, radość, naleśniki”. Później parada zaczęła przyciągać setki tysięcy ludzi z całego świata, w tym z Polski. W sobotę na paradzie w Berlinie również nie zabrakło roztańczonych Polaków, co krok słychać było język polski.

Znane na całym świecie festiwale Love Parade odbywały się od 1989 roku, początkowo w Berlinie, a od 2007 roku w Zagłębiu Ruhry. Za każdym razem uczestniczyło w nich ponad milion osób.

W 2010 roku Love Parade w Duisburgu zakończyła się katastrofą – wskutek wybuchu paniki zginęło 21 osób, a kilkaset zostało rannych. Po tragedii w 2010 roku zaprzestano organizacji festiwalu.

Wróciła Love Parade pod zmienioną nazwą. Zobacz zdjęcia – blog Salon24 news

One thought on “Wróciła Love Parade pod zmienioną nazwą. Zobacz zdjęcia

%d bloggers like this: