INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

OSTRZEŻENIE Z WŁOCH: „18 rosyjskich okrętów wojennych i dwa okręty podwodne w ruchu na Morzu Śródziemnym”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

OSTRZEŻENIE Z WŁOCH„18 rosyjskich okrętów wojennych i dwa okręty podwodne w ruchu na Morzu Śródziemnym”

Na Morzu Śródziemnym jest wiele tam iz powrotem. Obecnie w drodze jest więcej rosyjskich okrętów wojennych i podwodnych niż kiedykolwiek wcześniej. Włoski admirał jest tym bardzo zaniepokojony.

z
Karin Leuthold
1 / 3

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Na Morzu Śródziemnym znajduje się 18 okrętów wojennych i dwa okręty podwodne. Ogłasza to włoski admirał.

Na Morzu Śródziemnym znajduje się 18 okrętów wojennych i dwa okręty podwodne. Ogłasza to włoski admirał.

Twitter/NATO MARCOM

Obecna sytuacja na morzu europejskim jest bardziej krytyczna "niż nawet podczas zimnej wojny", mówi admirał Enrico Credendino.

Obecna sytuacja na morzu europejskim jest bardziej krytyczna „niż nawet podczas zimnej wojny”, mówi admirał Enrico Credendino.

Twitter/NATO MARCOM

Przede wszystkim jest bardzo zaniepokojony bezpieczeństwem swojego kraju. "Kiedy okręty podwodne uzbrojone w pociski znajdują się na granicach wód terytorialnych, musimy je odkryć i podążać za nimi wszędzie" - mówi Credendino.

Przede wszystkim jest bardzo zaniepokojony bezpieczeństwem swojego kraju. „Kiedy okręty podwodne uzbrojone w pociski znajdują się na granicach wód terytorialnych, musimy je odkryć i podążać za nimi wszędzie” – mówi Credendino.

Twitter/NATO MARCOM

O to w tym wszystkim chodzi

18 rosyjskich okrętów wojennych i dwa okręty podwodne pływają obecnie po Morzu Śródziemnym – więcej niż kiedykolwiek wcześniej. „Liczba okrętów podwodnych stale rośnie”, ostrzega włoski admirał Enrico Credendino, który od listopada jest szefem włoskiego sztabu marynarki wojennej. Obecna sytuacja na europejskim morzu jest tak samo krytyczna „jak nawet podczas zimnej wojny”, mówi Credendino w wywiadzie dla „Corriere della Sera„.

Dziś Morze Śródziemne to „już nie tylko morze między Europą a Afryką, ale także morze dla ruchu z zachodu na wschód i odwrotnie”, mówi admirał. Jednak nie tylko Rosja, ale także Turcja wzmocniłyby swoją flotę na Morzu Śródziemnym. To samo dotyczy Francji, podczas gdy Usa częściowo wycofały się z Morza Śródziemnego, aby skupić się na regionie Indo-Pacyfiku.

Włoch jest bardzo zaniepokojony bezpieczeństwem swojego kraju: „Jeśli okręty podwodne uzbrojone w pociski znajdują się na granicach wód terytorialnych, musimy je odkryć i ścigać wszędzie”, mówi. Dla Włoch, z 8000 kilometrów linii brzegowej, Morze Śródziemne jest „obszarem o wielkim znaczeniu narodowym”. Odgrywa centralną rolę w życiu 20 milionów mieszkańców. „Wszystko, co się tam dzieje, ma wpływ na to, co dzieje się na lądzie” – mówi Credendino.

Morze Śródziemne jako miejsce manewrów

Jeszcze przed rozpoczęciem Wojna na Ukrainie Rosja umieściła okręty wojenne na Morzu Śródziemnym i Morzu Czarnym. I nawet wtedy eksperci ostrzegali w artykule w czasopiśmie „Naval News„, że Moskwa ma „przytłaczający” kontyngent atakowalnych jednostek morskich. Wzmożone działania Rosji na Morzu Śródziemnym mają na celu odparcie ewentualnych sił NATO, podejrzewali w lutym eksperci.

W rzeczywistości NATO również bardzo obecny w basenie Morza Śródziemnego. Tam okręty Stałej Drugiej Grupy Morskiej NATO (SNMG2), stałej morskiej grupy zadaniowej sojuszu obronnego państw Ameryki Północnej i Europy na Morzu Śródziemnym, prowadzą obecnie wspólne ćwiczenia z okrętami Japońskich Morskich Sił Samoobrony (JMSDF), jak ogłosiło NATO na swoim koncie na Twitterze.

Warnung aus Italien: «18 russische Kriegsschiffe und zwei U-Boote im Mittelmeer unterwegs» – 20 Minuten

%d bloggers like this: