INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Dwóch żołnierzy Bundeswehry planowało wysadzić most krymski. Chodzi o grupę czynnych i emerytowanych żołnierzy Bundeswehry, przeciwko którym toczy się kilka spraw karnych

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Dwóch żołnierzy Bundeswehry planowało wysadzić most krymski. Chodzi o grupę czynnych i emerytowanych żołnierzy Bundeswehry, przeciwko którym toczy się kilka spraw karnych o kradzież broni i założenie grupy przestępczej w celu prowadzenia działalności wojskowej za granicą.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Śledztwo wykazało, że dwóch członków grupy planowało podłożyć materiały wybuchowe pod mostem krymskim i przeprowadzić niszczycielską eksplozję.

W przypadku żołnierzy Bundeswehry, o których mówi się, że na początku roku ukradli sprzęt z różnych obiektów Bundeswehry, nastąpił nowy rozwój. „Gwiazda” ma informacje, że dwaj główni oskarżeni mieli plan wysadzenia Mostu Krymskiego.

Dwaj żołnierze Bundeswehry, o których mówi się, że ukradli sprzęt z różnych koszar w Szlezwiku-Holsztynie, najwyraźniej planowali wysadzić most krymski między Półwyspem Krymskim a rosyjskim półwyspem Tamańskim. Wynika to z wyników policyjnych śledztw, które „Stern” zrekonstruował.

Według raportu, obaj żołnierze rozmawiali w monitorowanych rozmowach telefonicznych o planowanej detonacji. Konsultowali materiał niezbędny do wysadzenia części prawie 20-kilometrowego mostu łączącego okupowany Krym z Rosją, gwarantując w ten sposób dostawy dla rosyjskich żołnierzy. Projekt, którym obaj mężczyźni najwyraźniej chcieli wesprzeć Ukrainę, nie wyszedł poza fazę planowania i nagle zakończył się wraz z aresztowaniem ich.

Prokuratura w Kilonii prowadzi śledztwo w sprawie podejrzenia kradzieży gangów

Prokuratura w Kilonii prowadzi obecnie dochodzenie w sprawie żołnierzy podejrzanych o kradzież gangów. Wraz z dziesięcioma innymi podejrzanymi sprawcy kilkakrotnie włamywali się do obiektów federalnych i kradli sprzęt. Czterech podejrzanych było wówczas w czynnej służbie w Bundeswehrze.

Bezpośrednio przed aresztowaniem w nocy 22 maja mężczyźni bezskutecznie próbowali włamać się do kompanii nurków kopalnianych w bazie marynarki wojennej Eckernförde. Według policji plan był taki, aby kilka dni później pojechać na Ukrainę ze sprzętem.

W domu dwóch uwięzionych żołnierzy śledczy znaleźli amunicję, broń i materiały wybuchowe. Skradzione towary były częściowo przeznaczone na własny użytek, a częściowo na odsprzedaż, zgodnie z artykułem „Stern”.

Śledztwo, które trwało kilka miesięcy, zostało zainicjowane przez dwa włamania do koszar w Alt Duvenstedt i bazy marynarki wojennej Eckernförde na początku roku. W sumie od zeszłego lata doszło do co najmniej pięciu włamań.

NOSVOX – Nowe ustalenia: Żołnierze Bundeswehry najwyraźniej planowali wysadzić most krymski

%d bloggers like this: