INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

SONDAŻ: 25% wszystkich Amerykanów otwartych na „chwytanie za broń przeciwko rządowi”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

SONDAŻ: 25% wszystkich Amerykanów otwartych na „chwytanie za broń przeciwko rządowi”

🇺🇸🔫 JEDNA CZWARTA AMERYKANÓW GOTOWA DO WZIĘCIA BRONI PRZECIWKO WŁASNEMU RZĄDOWI

Ponad jedna czwarta obywateli USA czuje się obecnie tak zdradzona przez swój rząd, że uważa, iż „wkrótce może być konieczne (…) wzięcie broni” – wynika z sondażu opublikowanego w czwartek przez Instytut Polityki Uniwersytetu Chicago (IOP).

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Według tego sondażu przeprowadzonego na 1000 zarejestrowanych amerykańskich wyborców, większość Amerykanów zgadza się ze stwierdzeniem, że rząd USA jest „skorumpowany” i manipuluje ludnością w codziennym życiu.

⚠️ W USA każdy Amerykanin ma prawo do noszenia broni. W niektórych stanach są wyjątki, gdzie obywatele potrzebują pozwolenia na posiadanie broni. Do uzyskania pozwolenia wystarczy zwykły test.

 

Ponad jedna czwarta mieszkańców USA czuje się tak odseparowana od swojego rządu, że uważa, że „wkrótce może być konieczne chwycenie za broń” przeciwko niemu, wynika z sondażu opublikowanego w czwartek.

To badanie 1000 zarejestrowanych wyborców w USA, opublikowane przez Instytut Polityki Uniwersytetu w Chicago (IOP), ujawniło również, że większość Amerykanów zgadza się, że rząd jest „skorumpowany i sfałszowany przeciwko zwykłym ludziom, takim jak ja”.

Dane sugerują, że skrajna polaryzacja w polityce USA – i jej wpływ na relacje Amerykanów ze sobą – pozostają silne.

Sondaż wskazuje, że nieufność do rządu różni się w zależności od linii partyjnej. Podczas gdy 56% uczestników stwierdziło, że „generalnie ufa, że wybory zostaną przeprowadzone uczciwie i dokładnie policzone”, Republikanie, Demokraci i niezależni byli dramatycznie podzieleni w tej kwestii. Prawie 80% Demokratów wyraziło ogólne zaufanie do wyborów, ale liczba ta spadła do 51% wśród niezależnych i zaledwie 33% Republikanów.

Według sondażu 49% Amerykanów zgodziło się, że „coraz bardziej czują się jak obcy w moim własnym kraju”. Ponownie liczba ta odzwierciedlała ostre podziały polityczne: sentyment był utrzymywany przez 69% samozwańczych „silnych Republikanów”, 65% samozwańczych „bardzo konserwatywnych” osób i 38% „silnych Demokratów”.

Spośród 28% wyborców, którzy uważali, że wkrótce może być konieczne „chwycenie za broń przeciwko rządowi”, 37% miało broń w swoich domach, zgodnie z danymi.

Jedna trzecia Republikanów – w tym 45% „silnych Republikanów” – podziela to przekonanie o chwyceniu za broń. 35% niezależnych wyborców i 20% Demokratów również się zgodziło.

Tymczasem ankietowani wyrażali negatywne opinie na temat osób z przeciwnych partii politycznych. Siedemdziesiąt trzy procent samozwańczych republikańskich wyborców zgodziło się, że „Demokraci są generalnie prześladowcami, którzy chcą narzucić swoje przekonania polityczne tym, którzy się nie zgadzają”, a „prawie identyczny odsetek Demokratów (74%) wyraża ten pogląd Republikanów”.

„Chociaż od lat dokumentujemy polaryzację partyjną w kraju, wyniki tych sondaży są prawdopodobnie najostrzejszym dowodem głębokich podziałów w postawach partyjnych falujących w kraju” – powiedział republikański ankieter Neil Newhouse, który przeprowadził sondaż w maju z demokratycznym ankieterem Joelem Benensonem.

W badaniu stwierdzono również, że prawie połowa respondentów wyraziła sprzeciw wobec rozmów politycznych z innymi ludźmi, „ponieważ nie wiem, na czym stoją”. Jedna czwarta opisała utratę przyjaciół, a podobny odsetek twierdził, że unikał krewnych i przyjaciół z powodu polityki.

Hal Turner Radio Show – POLL: 25% wszystkich Amerykanów otwartych na „chwytanie za broń przeciwko rządowi”

 

%d bloggers like this: