INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Rząd Wielkiej Brytanii wprowadza obowiązkowe toalety dla jednej płci we wszystkich budynkach publicznych

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Brytyjski rząd nałożył na wszystkie budynki publiczne obowiązek posiadania toalet dla jednej płci, oddzielnej przestrzeni dla kobiet i oddzielnej przestrzeni dla mężczyzn, powstrzymując trend posiadania toalet unisex, do których mogą wejść zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Uważa się, że ministrowie zgodzili się na odejście od „neutralnych płciowo” toalet w szpitalach, szkołach, biurach i przestrzeniach rozrywkowych, po tym, jak minister ds. równości Partii Konserwatywnej Kemi Badenoch stwierdził, że jest to konieczne z prawnego punktu widzenia.

Przeprowadzka będzie oznaczać, że wszystkie przepisy planistyczne i budowlane będą musiały uwzględniać niezależną przestrzeń dla obiektów tylko dla kobiet, a także wprowadzenie przegród w łazienkach unisex już w budynkach.

Źródło rządowe powiedziało  The London Telegraph, że „Konieczne jest, aby kobiety czuły się bezpiecznie i komfortowo podczas korzystania z obiektów publicznych oraz aby większy nacisk kładziono na zapewnienie, które koncentruje się na godności, prywatności, tolerancji i szacunku dla wszystkich”.

„Zmiany te zatrzymają marsz„uniwersalnego” i przymusowego dzielenia się przestrzeniami – z naciskiem na zagwarantowanie wszystkim prywatności” – dodaje źródło.

Organizacja praw kobiet  Fair Play For Women  lobbowała rząd, aby wprowadzić zmiany, zauważając, że „Toalety dostosowane do płci są powszechnie uznawane za wnoszące pozytywny wkład w życie kobiet i dziewcząt”, dodając, że „są ważnym czynnikiem, który przyczynia się do emancypacja kobiet”.

Grupa zauważyła również, że przestrzenie dla jednej płci są kluczowe dla „podstawowego bezpieczeństwa kobiet, zmniejszając ich ryzyko napaści, gwałtu i morderstwa”.

Grupa nalega również, aby „Polityka trans-integracji dyktuje, że trans-identyfikujące dzieci i młodzi ludzie powinni mieć dostęp do obiektów i sportów ich własnej płci, a nie płci. To powoduje, że takie obiekty i zajęcia są mieszane. To dużo bardziej szkodzi dziewczynkom niż chłopcom”.

„Departament Edukacji Wielkiej Brytanii nakazuje w szkołach toalety i przebieralnie segregowane według płci. Polityka integracji osób trans jest promowana i przyjmowana z najlepszymi intencjami, co podważa ten wymóg”, ostrzega grupa, dodając, że „w innych miejscach w Wielkiej Brytanii przyjęcie mieszanych przebieralni doprowadziło do zwiększonego ryzyka napaści na tle seksualnym u kobiet. ”

Oczywiście przejście na cementowanie toalet dla osób niepełnosprawnych zostało natychmiast uznane za „transfobiczne” przez zaimkowy tłum:

%d bloggers like this: