INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Były premier przemawia, padają strzały. Moment ataku na nagraniu

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Zamach na byłego premiera Japonii. Shinzo Abe postrzelony

 

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

TVN24, ReutersZamach na byłego premiera Japonii. Shinzo Abe postrzelony

Shinzo Abe, były japoński premier, zmarł w szpitalu po tym, jak został postrzelony w trakcie przemówienia w mieście Nara. Napastnika obezwładniono i zatrzymano. Kamery japońskiego publicznego nadawcy uchwyciły moment ataku.

Były premier Japonii Shinzo Abe został postrzelony z broni palnej około godziny 11.30 (czasu lokalnego, 4.30 polskiego czasu) w trakcie wiecu wyborczego w miejscowości Nara, niedaleko Kioto. 67-letni polityk został zabrany helikopterem do szpitala. Początkowo premier Fumio Kishida przekazywał na konferencji, że stan Abe jest „krytyczny”, a „lekarze walczą o jego życie”.

Agencja Zarządzania Pożarami i Katastrofami (FDMA), działająca przy japońskim Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Komunikacji, potwierdziła, że były szef rządu został postrzelony w prawą część szyi.

Przed godziną 18 czasu lokalnego (godziną 11 czasu polskiego) publiczny nadawca NHK, powołując się na urzędników, podał, że Shinzo Abe zmarł. Następnie informację o śmierci byłego japońskiego premiera potwierdziła rządząca krajem Partia Liberalno-Demokratyczna.

Shinzo AbeGetty Images North America

Moment ataku na nagraniu

NHK, powołując się na osobę, która była świadkiem zdarzenia, opisał wcześniej, że Abe upadł na ziemię po drugim strzale. Kobieta zrelacjonowała, że widziała mężczyznę, który podszedł do byłego premiera od tyłu.

Telewizja pokazała także moment, gdy padły strzały. Widać na nim polityka, który przemawia i gestykuluje, blisko niego widać machającą dłoń. W momencie, gdy padają strzały, dochodzi do zamieszania, a operator traci równowagę. Chwilę później oko kamery pokazuje ochroniarzy, którzy obezwładniają mężczyznę, powalając go na ziemię.

Przemówienie Shinzo Abe tuż przed atakiemReuters
Agenci ochrony obezwładnili napastnikaReuters

Na kolejnych ujęciach widać już byłego premiera wynoszonego na noszach z helikoptera, który wylądował na dachu szpitala.

Shinzo Abe transportowany do szpitalaENEX

Shinzo Abe był premierem Japonii w latach 2006-2007, a później – w latach 2012-2020. W tym czasie pełnił również rolę przewodniczącego Partii Liberalno-Demokratycznej. Funkcję szefa japońskiego rządu sprawował najdłużej w historii kraju.

https://tvn24.pl/swiat/japonia-zamach-na-shinzo-abe-byly-premier-japonii-postrzelony-moment-ataku-nagranie-5780282

%d bloggers like this: