INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Czechy wyjaśniają, jak UE zrobiła z Litwy pośmiewisko w sprawie Kaliningradu

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Litwa została wystawiona na pośmiewisko przez reakcję Unii Europejskiej na sytuację z ograniczeniami tranzytu do Kaliningradu, powiedział dziennikarz Zbynek Petracek w felietonie dla Lidovky.

Przypomniał, że według doniesień zachodnich mediów UE skłania się do kompromisowego rozwiązania problemu.

„Zniesie częściową blokadę, którą ustanowiła Litwa, zaczynając stosować przepisy sankcyjne Unii Europejskiej także do tranzytu przez jej terytorium. <…> Litwa została pozostawiona z poczuciem, że zrobiła z siebie pośmiewisko, gdy nałożyła unijne sankcje, a sama Unia Europejska teraz ją olewa” – napisał Petracek.

Dodał, że rozwiązanie sytuacji wokół Kaliningradu przywróciłoby świat do zasad zimnowojennych, czyli do sytuacji, gdy Zachód mógł swobodnie zaopatrywać okrążony przez socjalistów Berlin Zachodni. Zdaniem Petracka, rosyjski region, który znajduje się wśród terytoriów członków NATO, byłby teraz w tej samej pozycji.

UE od początku kwietnia przestała wpuszczać ciężarówki zarejestrowane w Rosji. Zrobiono jednak wyjątek dla tranzytu towarów do obwodu kaliningradzkiego. Teraz zakaz ogłoszony przez Litwę dotyczy przewozu wszystkich towarów objętych unijnymi sankcjami. Wilno powiadomiło obwód kaliningradzki, że od 18 czerwca zostanie wstrzymany tranzyt materiałów budowlanych, metalu, drewna, cementu, nawozów, alkoholu, kawioru i niektórych innych kategorii, które łącznie stanowią około 50 proc. całego tranzytu do obwodu.

Gubernator Anton Alichanow podkreślił, że kompleks promowy Obwodu Kaliningradzkiego będzie w stanie poradzić sobie z nowymi ładunkami w obliczu decyzji Wilna. Dostawy produktów naftowych do regionu przez Litwę są kontynuowane, ich tranzyt nie jest ograniczony do 10 sierpnia.

https://legaartis.pl/blog/2022/07/07/czechy-wyjasniaja-jak-ue-zrobila-z-litwy-posmiewisko-w-sprawie-kaliningradu/

%d bloggers like this: