INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Wraz z pogarszającą się inflacją żywności, SKLEPY SPOŻYWCZE stają się częstymi miejscami brutalnych walk i kradzieży… witamy w utopii Joe Bidena

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Wraz z pogarszającą się inflacją żywności, SKLEPY SPOŻYWCZE stają się częstymi miejscami brutalnych walk i kradzieży… witamy w utopii Joe Bidena

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Zdjęcie: Wraz z pogarszającą się inflacją żywności, SKLEPY SPOŻYWCZE stają się częstymi miejscami brutalnych walk i kradzieży... witamy w utopii Joe Bidena

(Wiadomości naturalne) Plan Joe Bidena „Build Back Better” (6uild 6ack 6etter) dla Ameryki postępuje dokładnie tak, jak planował jego reżim, z powszechnymi niepokojami społecznymi, które mają obecnie miejsce w sklepach spożywczych.

Presja inflacyjna w połączeniu z niedoborami żywności powoduje, że niektórzy Amerykanie cierpią z powodu całkowitego załamania właśnie tam, w przejściu szóstym. Jeden z ostatnich incydentów dotyczył klienta, który tupał twarzą ochroniarza, podczas gdy inny widział kobietę podpalającą się w produktach.

Inna osoba bez zawiasów piła benzynę w piekarni, podczas gdy jeszcze inna wymachiwała siekierą – być może ta osoba nie zdawała sobie sprawy z faktu, że mięso w sekcji rzeźniczej zostało już ubite.

To wszystko brzmi jak fikcja, ale media mówią, że dzieje się to wszędzie, gdy ludzie stają się niespokojni. Ciągłe spory polityczne, które rządzą tym krajem, mogą być jednym z czynników w walce wręcz, a może kilka trzyliterowych agencji organizuje te incydenty jako wydarzenia pod fałszywą flagą.

Jakkolwiek by nie było, amerykańska uprzejmość jest tracona w szybkim tempie, a obecny reżim wydaje się robić wszystko, co w jego mocy, aby eskalować szaleństwo w jak największym stopniu. (Powiązane: Wielu nazywa obecny kryzys „bombą inflacyjną” Bidena”.)

„Co się stało z covidem?” zapytała Kim Cordova, przewodnicząca związku spożywczego w Kolorado, która mówi, że jej członkowie widzą i doświadczają więcej przemocy niż kiedykolwiek wcześniej w historii grupy, która istnieje od 37 lat.

„Ludzie się zmienili. Czasami zastanawiam się, czy żyję w filmie Netflix. To nie może być prawdziwe”.

 

Cywilizowane społeczeństwo naprawdę zmieniło się na gorsze po wyborze Trumpa, a następnie w plandemii, a teraz decyzje Sądu Najwyższego

Nazwijmy to apokalipsą zombie – lub jeszcze lepiej, prekursorem Wielkiego Ucisku, o którym mówi Biblia. Społeczeństwo się zmienia, tak jak obiecał to Barack Hussein Obama, a konsekwencje tych zmian dopiero się zaczynają.

Przemoc tak wymknęła się spod kontroli, że związek zawodowy w Kolorado Cordova wynegocjował niedawno umowę, aby umożliwić pracownikom spożywczym obronę w przypadku ataku na klienta.

„To ponure uznanie nie tylko przemocy nękającej wiele aspektów amerykańskiego społeczeństwa, ale także rosnącej niechęci pracowników handlu detalicznego do ciągłego nadstawiania drugiego policzka przestępczości w swoich sklepach” – donosi Yahoo! News.

Sprawy naprawdę zaczęły wymykać się spod kontroli na początku 2020 r., Kiedy rząd, z Donaldem Trumpem na czele, zaczął nakładać blokadę i ograniczenia dotyczące zakazu noszenia masek, co zniechęciło wiele osób.

Od tego czasu ograniczenia nieco się złagodziły, ale ludzie wciąż są na krawędzi. Podobnie jak wiązka suchego hubki w płonący letni dzień, wiele z nich jest tylko jednym paskudnym komentarzem od wybuchu i możliwej fizycznej kłótni.

Jeszcze przed plandemią, dane FDA pokazują, że ataki rosną w zdumiewającym tempie. W latach 2018-2020 ogólna liczba przypadków napaści wzrosła o 42 procent. W szczególności w sklepach spożywczych wzrosły one o 63 procent, a w sklepach spożywczych o 75 procent.

„Przemoc w handlu detalicznym i wokół niego zdecydowanie rośnie i jest to problem” – mówi Jason Straczewski, wiceprezes ds. Relacji rządowych i spraw politycznych w National Retail Federation.

W istocie, to, co widzieliśmy, to długa linia zapalnych wydarzeń, które wydają się być zaprojektowane w celu podziału i raz na zawsze podbicia Ameryki. Zostało to naprawdę przyspieszone wraz z wyborem Donalda Trumpa na prezydenta w 2016 r., A następnie plandemicznymi, a teraz bardzo kontrowersyjnymi decyzjami Sądu Najwyższego w sprawie aborcji, Drugiej Poprawki, a nawet zmian klimatu.

Najnowsze wiadomości o zaprojektowanym, kontrolowanym wyburzeniu Ameryki i Zachodu można znaleźć na stronie Collapse.news.

Źródła tego artykułu obejmują:

Yahoo.com

NaturalNews.com

%d bloggers like this: