INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Singapore Brewery wprowadza na rynek nowe piwo wyprodukowane z przetworzonej wody ściekowej

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Jak trudne stają się sprawy globalnie? Cóż, nowe „podziwiane” piwo, które przebija się w Singapurze, powstaje z „przetworzonych ścieków”.

Jaką częścią globalnego cyklu makroekonomicznego jest to znowu?

Piwo o nazwie „NEWBrew” to „współpraca między krajową agencją wodną, ​​PUB i lokalnym browarem rzemieślniczym Brewerkz”, zgodnie z raportem Bloomberga w tym tygodniu. Pomysł został po raz pierwszy omówiony w 2018 roku i ostatecznie trafił do sprzedaży w kwietniu ubiegłego roku.

58-letni Chew Wei Lian, który niedawno spróbował piwa, powiedział Bloombergowi: „Poważnie nie mogłem powiedzieć, że to było zrobione z wody toaletowej. Nie mam nic przeciwko temu, żeby był w lodówce. To znaczy smakuje jak piwo, a ja lubię piwo.

Jak to jest z potwierdzeniem dzwonienia? Przynajmniej to nie Busch Light.

newbrewtoiletbeer

 

Piwo wykorzystuje singapurską „NEWater”, czyli krajową wodę pitną, która została poddana recyklingowi ze ścieków. Woda została po raz pierwszy wykorzystana w 2003 r. jako projekt „poprawy bezpieczeństwa wodnego wyspy” – czytamy w raporcie.

Mówi również, że pomysł przetwarzania ścieków na wodę pitną „zyskał poparcie w ostatniej dekadzie, ponieważ światowe dostawy świeżej wody są coraz bardziej zagrożone”. 2,7 miliarda na całym świecie odczuwa niedobór wody przez co najmniej miesiąc w roku.

Singapur nie jest pierwszym, który próbuje takich przedsięwzięć. Kraje takie jak Izrael również włączyły technologię wykorzystywaną do swoich dostaw. Los Angeles i Londyn również przyglądają się podobnym metodom wdrażania technologii.

Mitch Gribov, główny piwowar Brewerkz, powiedział o wodzie: „NEWater doskonale pasuje do warzenia piwa, ponieważ smakuje neutralnie. Profil mineralny wody odgrywa kluczową rolę w reakcjach chemicznych podczas warzenia.”

Ale nie wszyscy są „sprzedani” na ten pomysł. 22-letni student Low Yu Chen podsumował: „Istnieje wiele rodzajów piw. Gdybym chciał piwa, wybrałbym coś z normalnej wody.”

https://legaartis.pl/blog/2022/07/03/singapore-brewery-wprowadza-na-rynek-nowe-piwo-wyprodukowane-z-przetworzonej-wody-sciekowej/

%d bloggers like this: