INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Świat w oczach Putina

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Poniżej fragment przemówienia prezydenta Rosji z okazji 100-lecia rosyjskiej służby wywiadowczej.

Wie es Wladimir Putin gelang, die Ukraine zu destabilisieren - Meinung -  SZ.de

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Zachód się zapędził i w swoich działaniach zakłada, że nie ma alternatywy dla jego modelu liberalnego globalizmu. A ten model – nazwijmy rzecz po imieniu – to wciąż to samo uaktualnione wydanie neokolonializmu, nic innego jak świat w stylu amerykańskim, świat dla uprzywilejowanych, gdzie prawa wszystkich innych są po prostu deptane.
Los wielu krajów i narodów Bliskiego Wschodu, innych regionów świata, a dziś milionów ludzi na Ukrainie, których Zachód po prostu cynicznie wykorzystuje jako materiał eksploatacyjny w swoich geopolitycznych grach, w swoich próbach ’powstrzymania’ Rosji, jest tego dobitnym dowodem. Skoro już o tym mowa, to co to jest ’powstrzymanie’? – Po prostu uniemożliwienie nam rozwoju w takim tempie, w jakim chcemy i w oparciu o tradycyjne wartości. Na tym właśnie polega ’powstrzymanie’. To jest po prostu walka z Rosją.
Zachód stara się ignorować niewygodną dla niego rzeczywistość – powstawanie wielobiegunowego porządku świata. Oczywiście nie mogą oni całkowicie ignorować tych obiektywnych trendów. W swojej praktycznej polityce dąży jednak tylko do jednego celu – utrzymania swojej dominacji wszelkimi środkami.
Ten dogmatyzm, ciężar przeszłości, niechęć do zmierzenia się z prawdą nieuchronnie zwiększają ryzyko kolejnych pochopnych i impulsywnych działań Zachodu. Ale jednocześnie ta sytuacja otwiera możliwości dla Rosji i naszych podobnie myślących ludzi na świecie – a wiecie, że mamy wielu podobnie myślących ludzi. Niektórzy z nich boją się podnieść głowę i powiedzieć to głośno, ale myślą poniekąd tak jak my, myślą nawet zupełnie tak jak my. Jest ich wielu, tych podobnie myślących ludzi, krajów i narodów, którzy chcą iść własną drogą, opartą na zasadach prawdziwego multilateralizmu.
Z pewnością potrzebna jest osobna rozmowa o takim modelu, o naszej wizji przyszłości, o programie, który nie dzieli ludzkości, ale ją łączy. I oczywiście uważam za ważne, aby jedno z moich publicznych wystąpień poświęcić właśnie temu tematowi lub wybrać inny format, który służy temu celowi.
Dziś chciałbym podkreślić, że wielobiegunowość jest, moim zdaniem, najważniejsza. Chciałbym podkreślić, że wielobiegunowość w naszym rozumieniu oznacza przede wszystkim wolność. Wolność państw i narodów do realizowania swojego naturalnego prawa, własnej drogi rozwoju, zachowania swojej tożsamości i niepowtarzalności. W takim modelu porządku światowego nie może być miejsca na dyktaty, szablony narzucane przez kogokolwiek, idee wyłączności pewnych państw czy nawet niektórych bloków.
Z powyższym przemówieniem koresponduje niedawna wypowiedź Siergieja Ławrowa: „Ponad 500-letnia era dominacji Zachodu w sprawach światowych nie tylko dobiegła końca, ale należy już do przeszłości. I Zachód to rozumie”.
Na podstawie: Übersicht_Ukraine_Kanal
Zygmunt Białas
%d bloggers like this: