Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
895 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
121 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
113 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
119 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
124 views
Łapanka

Łapanka

Posted by bastoy
364 views

Metaverse – wirtualne dzieci mają pomóc w walce z przeludnieniem, ale jest jeszcze gorzej

5/5 - (1 vote)

Metaverse – wirtualne dzieci mają pomóc w walce z przeludnieniem, ale jest jeszcze gorzej

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • Catriona Campbell, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji, przewiduje, że wirtualne dzieci będą powszechne w ciągu najbliższych 50 lat, co może pomóc w walce z przeludnieniem
  • Wirtualne dzieci istniałyby tylko w metaverse, a rodzice wchodziliby z nimi w interakcje za pomocą zaawansowanych technologicznie urządzeń do noszenia, takich jak rękawiczki, które mogą zapewnić dotykowe sprzężenie zwrotne w celu odtworzenia fizycznych wrażeń.
  • Zmiany klimatyczne, przeludnienie, transhumanizm i cyfryzacja ludzkiego życia są częścią programu „Wielkiego Resetu”, który nie zostanie ukończony, dopóki ludzkość nie zostanie zniewolona przez kilka niewybranych osób, które będą rządzić światem za pomocą algorytmów i sztucznej inteligencji.
  • Założyciel Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), Klaus Schwab, chce stworzyć świat, w którym ludzie są podłączeni do chmury i mogą uzyskać dostęp do Internetu za pośrednictwem swoich mózgów. O to właśnie chodzi w czwartej rewolucji przemysłowej – o fuzję człowieka i maszyny. Dlatego wiemy ponad wszelką wątpliwość, że transhumanizm jest częścią Wielkiego Przewrotu.
  • Technokratyczna, transhumanistyczna kabała chce również śledzić twój indywidualny ślad węglowy i dyktować twoją dietę. Spożycie mięsa ma zostać zmniejszone o 90% i zastąpione sztucznie wyprodukowanymi mięsami i chrząszczami w laboratorium.

Wczoraj informowałem o twierdzeniach inżyniera Google Blake’a Lemoine’a, który jest przekonany, że program chatbota sztucznej inteligencji (AI) o nazwie LaMDA osiągnął wrażliwość lub pewną siebie świadomość.

Kilka dni przed tym, jak Lemoine podpalił Internet dyskusjami na temat możliwości lub niemożliwości osobliwości sztucznej inteligencji, inny ekspert AI trafił na pierwsze strony gazet, przewidując, że wirtualne dzieci mogą pewnego dnia stać się powszechne. Jeśli weźmiesz to dokładnie, to prawie tak, jakby ta wiadomość została rozpowszechniona przez sztuczną inteligencję z algorytmem programowania predykcyjnego. Daily Mail donosi:

Wirtualne dzieci bawiące się z tobą, przytulające się do ciebie, a nawet wyglądające, jakbyś był powszechny za 50 lat i może pomóc w walce z przeludnieniem, według eksperta od sztucznej inteligencji.

Te generowane komputerowo dzieci będą istnieć tylko w wciągającym cyfrowym świecie znanym jako „metaverse”, do którego dostęp uzyskuje się za pomocą technologii wirtualnej rzeczywistości, takich jak zestaw słuchawkowy, aby użytkownik poczuł się tak, jakby stał twarzą w twarz z dzieckiem. Według Catriony Campbell, wiodącego brytyjskiego autorytetu w dziedzinie sztucznej inteligencji i nowych technologii, edukacja ich będzie kosztować prawie nic, ponieważ wymagają minimalnych zasobów.

W swojej nowej książce „AI by Design: A Plan for Living with Artificial Intelligence” twierdzi, że obawy o przeludnienie doprowadzą społeczeństwo do przyjęcia cyfrowych dzieci.

Wirtualne dzieci mogą wydawać się gigantycznym skokiem, ale za 50 lat technologia będzie tak zaawansowana, że dzieci, które istnieją w metaverse, będą nie do odróżnienia od tych w prawdziwym świecie”, pisze. W miarę ewolucji Metaverse mogę sobie wyobrazić, że wirtualne dzieci stają się akceptowaną i pełnoprawną częścią społeczeństwa w większości rozwiniętego świata…

Pani Campbell wierzy, że pewnego dnia ludzie będą mogli używać zaawansowanych technologicznie rękawiczek, które mogą zapewnić dotykowe sprzężenie zwrotne w celu odtworzenia wrażeń fizycznych. Umożliwiłoby to przytulanie się do cyfrowego potomstwa, karmienie go i zabawę z nim tak, jakby było prawdziwym dzieckiem.

Nie byłoby to jednak całkowicie realistyczne, ponieważ rodzice mogliby sami decydować, jak szybko rośnie ich cyfrowe potomstwo. Na przykład, jeśli lubisz fazę dziecka, możesz zostawić dziecko w wiecznej fazie dziecka i obejść się bez wszystkich doświadczeń, które towarzyszą dojrzewaniu przez nastoletnie lata do dorosłości.

Dziecko X

Istnieje już dowód koncepcji dla tego pomysłu. „BabyX” to cyfrowy eksperyment opracowany kilka lat temu przez nowozelandzką firmę Soul Machines. Pomysł polegał na promowaniu akceptacji sztucznej inteligencji poprzez jej humanizację. Soul Machines wyjaśnia to w następujący sposób:

Łącząc modele fizjologii, poznania i emocji z zaawansowanym, realistycznym CGI, chcieliśmy stworzyć nową formę biologicznie inspirowanej sztucznej inteligencji. BabyX był naszym pierwszym prototypem rozwojowym, przeznaczonym zarówno jako samodzielny projekt badawczy, jak i rozszerzalna baza dla komercyjnych agentów komputerowych.

Pozwala nam odkrywać ludzką współpracę z maszynami i podstawy tworzenia cyfrowej świadomości. Zaprojektowany do badań, BabyX pozwala Soul Machines nie tylko badać modele ludzkich zachowań, ale także tworzyć autonomiczne istoty cyfrowe.

BabyX stanowi podstawę, na której uczymy się, eksperymentujemy i dalej rozwijamy pierwsze na świecie kompleksowe rozwiązanie do dynamicznego tworzenia, nauczania, zarządzania i wdrażania cyfrowych ludzi.

Agenda transhumanistyczna

Do tej pory wielu zdało sobie sprawę, że zmiany klimatyczne, przeludnienie, transhumanizm i cyfryzacja ludzkiego życia są częścią programu „Wielkiego Resetu”, który nie zostanie ukończony, dopóki ludzkość nie zostanie zniewolona przez kilka niewybranych osób, które będą rządzić światem za pomocą algorytmów i sztucznej inteligencji.

Według technokratycznej kabały, która wyznaczyła kierunek dla ludzkości w ostatnich dziesięcioleciach, przeludnienie jest odpowiedzialne za zmiany klimatu, więc aby uratować planetę, musimy zmniejszyć i kontrolować populację. Jednym ze sposobów na to jest przejście do środowiska cyfrowego, metaverse, gdzie nie zużywa się żadnych zasobów fizycznych.

Na krańcu transhumanistycznego spektrum są ludzie, którzy wierzą, że pewnego dnia będziemy w stanie przesłać nasze umysły do komputera lub syntetycznego awatara. Nadal nie wiemy, czy jest to możliwe i wydaje się to bardzo mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że człowiek to coś więcej niż jego fizyczny mózg i sieć neuronowa. „Duch” i „dusza”, rzeczywista „esencja” człowieka, nie są zlokalizowane w tkance mózgowej.

Jednak transhumanizm nie uznaje rzeczywistości nielokalnego umysłu lub duszy, a zamiast tego postrzega człowieka jedynie jako fizyczną platformę, którą można zmienić i rozszerzyć w dowolny sposób, wyposażoną w powtarzalną sieć neuronową, która umożliwia myślenie i inteligencję z odpowiednimi impulsami elektrycznymi i połączeniami neuronowymi.

Czwarta rewolucja przemysłowa

Założyciel Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), Klaus Schwab, chce stworzyć świat, w którym ludzie są podłączeni do chmury i mogą uzyskać dostęp do Internetu za pośrednictwem swoich mózgów. O to właśnie chodzi w czwartej rewolucji przemysłowej – o fuzję człowieka i maszyny. Dlatego wiemy ponad wszelką wątpliwość, że transhumanizm jest częścią Wielkiego Przewrotu.

Oczywiście połączenie z chmurą oznacza również, że twój mózg jest dostępny dla ludzi, którzy chcą majstrować przy twoich myślach, emocjach, przekonaniach i zachowaniu, a to również jest częścią planu. Desperacko chcesz być w stanie kontrolować swoje myśli, uczucia, przekonania i zachowania od wewnątrz.

Transhumanizm obejmuje również selektywną hodowlę ciał, przy użyciu sztucznych macic zamiast ludzi. Chińscy naukowcy wykorzystali już technologię CRISPR do wyhodowania pierwszych genetycznie zmodyfikowanych dzieci (urodzonych w 2018 roku). Opracowali również robota niani AI, który opiekuje się zarodkami hodowanymi w sztucznej macicy. Jak donosi futuryzm:

System teoretycznie mógłby pozwolić rodzicom na rozmnażanie dziecka w laboratorium, eliminując potrzebę noszenia dziecka przez człowieka. Naukowcy się nawet do stwierdzenia, że system ten byłby bezpieczniejszy niż konwencjonalne generowanie dzieci.

Dla większości zwykłych ludzi przyszłość z designerskimi dziećmi hodowanymi w sztucznych łonach, z łącznością mózg-chmura i przesyłaniem umysłu do komputera, brzmi bardziej jak daremny koszmar niż utopia, którą transhumaniści próbują przedstawić. Schwab mówi jednak tak, jakbyśmy nie mieli wyboru w tej sprawie. „Przyszłość będzie kształtowana przez nas”, powiedział informatorom WEF na spotkaniu w Davos w 2022 roku. Koniec dyskusji.

Powstanie antyhumanizmu

Jednym z powodów, dla których zwolennicy Wielkiego Resetu wydają się tak odlegli od ludzkiego życia, jest to, że tak jest. Większość normalnych ludzi wierzy, że ludzie są suwerennymi istotami, które są wolne dzięki boskiemu autorytetowi. Technokracja natomiast uważa człowieka za zasób naturalny, nie różniący się od złóż ropy naftowej czy zwierząt gospodarskich, który powinien być wykorzystywany jako taki.

Ludzie mogą być mniej lub bardziej wydajni niż, powiedzmy, robot, w zależności od zadania, a wydajność jest ważniejsza niż ludzkość. Aby zminimalizować problemy w tym systemie zarządzania zasobami ludzkimi, maksymalna zgodność musi zostać osiągnięta przy minimalnym wysiłku, a w tym miejscu inżynieria społeczna wchodzi w grę poprzez propagandę medialną (pranie mózgu), cenzurę i sztuczną inteligencję.

Gdy system sterowania zostanie w pełni wdrożony, będzie on w dużej mierze w pełni zautomatyzowany i będzie miał bezpośrednie połączenie z mózgiem. Przekonania można zmieniać z dnia na dzień za pomocą prostej aktualizacji oprogramowania, która jest automatycznie pobierana i instalowana z chmury. To jest ich marzenie – i nasz koszmar.

Chcesz śledzić swój ślad węglowy

Wielu wciąż ma trudności ze zrozumieniem stopnia, w jakim technokratyczna, transhumanistyczna kabała chce kontrolować populację świata. Krótko mówiąc, chcą kontrolować każdy aspekt tego, co robisz na co dzień. Nie tylko nie chcą, abyś ćwiczył swoją wolną wolę, ale nawet nie wierzą, że wolna wola istnieje.

Zamierzasz kontrolować, z jakich zasobów możesz korzystać, gdzie możesz podróżować, swoje wybory zdrowotne i medyczne, co myślisz i co jesz. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zauważysz, że wszystkie te plany zostały już ogłoszone, a realizacja jest w toku.

Zamierzasz więc kontrolować swoje życie poprzez nadzór cyfrowy, rozpoznawanie twarzy i głosu, oceny kredytowe emisji dwutlenku węgla i kredyty społeczne, tożsamości cyfrowe i / lub paszporty szczepień, środki przeciwdziałania zmianom klimatu i środki bezpieczeństwa biologicznego, asystentów AI, cenzurę online i inżynierię społeczną.

Zamierzasz kontrolować, z jakich zasobów możesz korzystać, gdzie możesz podróżować, swoje wybory zdrowotne i medyczne, co myślisz i co jesz. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zauważysz, że wszystkie te plany zostały już ogłoszone, a realizacja jest w toku.

Na przykład w sierpniu 2021 r. The Hill opublikował artykuł liberalnej analityk Kristin Tate, w którym ostrzegła przed systemem kredytu społecznego w Ameryce. Dwa lata wcześniej, w 2019 roku, futuryzm pisał o tym, że USA mają już system kredytu społecznego bardzo podobny do chińskiego, po prostu jeszcze z tego nie zdajemy sobie sprawy, ponieważ został opracowany przez Dolinę Krzemową, a nie przez rząd.

Plany dotyczące indywidualnych trackerów śladu węglowego zostały ogłoszone na tegorocznym spotkaniu WEF w Davos dla członków WEF i zaproszonych VIP-ów. Trackery są opracowywane przez chińską Alibaba Group, co ma sens, biorąc pod uwagę, że Chińczycy wprowadzili już system kredytu społecznego, a indywidualne śledzenie emisji CO2 będzie jego dodatkowym aspektem.

W artykule z 3 czerwca 2022 r. RAIR (Rise Align Ignite Reclaim) skomentował plany WEF dotyczące globalnej kontroli:

Po cichym szczycie WEF i Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych w Szwajcarii na temat zrównoważonego rozwoju, opublikowano kilka szokujących filmów, które dają wgląd w życie po „Wielkim Resecie”.

Od ludzi bez dobytku, pompowanych pełnych tabletek i jedzących mięso wykonane w laboratorium w hipertechnicznych, cyfrowo połączonych „inteligentnych miastach” i odzieży. Stworzyli krótkie, dziwaczne filmy o dobrym samopoczuciu, które pokazują, jak ludzie pomogą im zmienić świat.

Filmy obejmują krowy, które przestają odbijać metan dzięki tabletkom, rozgwiazdy hodowane w probówkach w celu zwalczania zmian klimatu, drony do ponownego zalesiania w Afryce, enzymy z ludzkiej krwi do stabilizacji betonu i słabą higienę w celu ratowania środowiska.

WEF promował również nowe szczepionki mRNA przeciwko różnym chorobom. Świętowali również 24-godzinny nadzór, cyfrowe identyfikatory odzieży oraz sztuczną żywność i kawę.

Chcesz kontrolować swoją dietę

Technokratyczna kabała chce również radykalnie przekształcić system żywnościowy i obecnie pilnie pracuje nad wyeliminowaniem mięsa z naszej diety i przekonaniem nas do zastąpienia go syntetycznymi kreacjami laboratoryjnymi i sztucznym mięsem, które, nawiasem mówiąc, jest obciążone najgorszym rodzajem tłuszczu, jaki można sobie wyobrazić – przemysłowymi olejami z nasion.

W tym celu WEF nawiązał współpracę z Forum EAT, które określi program polityczny globalnej produkcji żywności. Forum EAT zostało współzałożone przez Wellcome Trust, który z kolei został uruchomiony przy wsparciu finansowym GlaxoSmithKline.

EAT współpracuje z prawie 40 władzami miast w Afryce, Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz Australii i utrzymuje bliskie powiązania z firmami produkującymi imitację mięsa, takimi jak Impossible Foods, która była współfinansowana przez Google, Jeffa Bezosa i Billa Gatesa.23 (Gates przywłaszczył sobie również grunty rolne i stał się jednym z największych prywatnych właścicieli ziemskich w USA.

EAT opracował „Planetarną Dietę Zdrowotną”, która ma być stosowana do całej populacji świata. Przewiduje zmniejszenie spożycia mięsa i produktów mlecznych nawet o 90%, w dużej mierze zastępując je żywnością wytwarzaną w laboratorium, zbożami i olejem.25 Nic dziwnego, że Gates wzywa kraje zachodnie do zaprzestania jedzenia prawdziwego mięsa.

Robactwo – to na obiad

Wymuszone przejście na sztuczne mięso jest wystarczająco złe, ale pogarsza się. Być może w ostatnich latach czytałeś artykuł tu i tam sugerujący, że powinniśmy rozważyć jedzenie robaków i chwastów oraz picie „oczyszczonych” ścieków? Cóż, to była część programowania predykcyjnego, aby podkręcić pompę, że tak powiem. Teraz wkraczamy w fazę indoktrynacji.

Cztery szkoły podstawowe w Walii w Wielkiej Brytanii przeprowadziły niedawno test praktyczny, aby dowiedzieć się, w jaki sposób dzieci będą jeść mączniki, świerszcze, robaki i inne owady, jednocześnie przekonując, że staną się „etycznymi obywatelami”, którzy ratują planetę, rezygnując z mięsa. Według RAIR, który poinformował o nowym eksperymencie lunchowym:

… Zjednoczone, samozwańcze światowe elity WEF od lat walczą o to, by ludzie na Zachodzie jedli owady… „Czy spróbowałbyś jadalnych owadów, aby uratować planetę?”

Dwa lata temu Unia Europejska (UE) sklasyfikowała owady jako „nową żywność”. Innymi słowy, przygotowania do pokarmu dla owadów trwają od dłuższego czasu. W rezultacie jadalne owady są coraz częściej sprzedawane w UE.

Brytyjski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (FSA) tymczasowo zezwoli na handel jadalnymi owadami w supermarketach i sklepach detalicznych od czerwca [2022 r.], Z pełnym zatwierdzeniem spodziewanym w przyszłym roku. Obecnie trwa ocena świerszczy przeznaczonych do spożycia przez ludzi; Wkrótce zostaną również zgłoszone mączniki.

Ponieważ jesteśmy w stanie zobaczyć plan globalistów tak wyraźnie, jak widzimy go teraz, mamy obowiązek wobec przyszłych pokoleń stawić opór, potępić go i odrzucić jakąkolwiek realizację technokratycznego programu. Możemy wygrać, bo jesteśmy w większości, ale musimy podnieść głos – musimy połączyć siły i stworzyć wspólny front. Musimy pokojowo stawić opór i powiedzieć „nie, dziękuję” wszystkiemu, co próbują zrobić.

Źródeł:

The following two tabs change content below.

One thought on “Metaverse – wirtualne dzieci mają pomóc w walce z przeludnieniem, ale jest jeszcze gorzej

  1. Po przeczytaniu tego artykułu nikt nie będzie miał problemu by zgodzić się ze Słowem Boga zawartym w Biblii – wchodzimy właśnie w okres wielkiego ucisku – bezsprzecznie ale i pewien przekaz nasunął mi się przed oczy … „A żywi będą zazdrościć umarłym” … Ks. Objawienia … nie wątpię, że po tych zapowiedziach raczej wesoło nie będzie … przypominam – tylko Pieczęć Boga i Boga ochrona może ocalić Twoje życie … i to na ziemi i to po śmierci.

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: