INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Holendrzy rozpoczęli eksmitowanie ukraińskich uchodźców z ich domów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Gminy w Holandii przygotowują się na napływ uchodźców z Ukrainy do schronisk, ponieważ mieszkańcy, którzy ich przyjęli, nie chcą zostawiać ich samych w domach w okresie letnim – podaje NU.nl.

„Kot trafia do pensjonatu, a Ukraińcy do schroniska, tak, taka jest twarda rzeczywistość” – powiedział jeden z uczestników procesu przyjmowania uchodźców.

Jak podał tygodnik, około 1200 ukraińskich uchodźców przebywa obecnie u osób prywatnych w regionie Brabancji Środkowej i Zachodniej. Tymczasem są już rodziny goszczące, które zwracają się do władz lokalnych z pytaniem, czy mogą przyjąć uchodźców w okresie letnim.

 

„Czasami Ukraińcy są naprawdę pozostawiani w schronach” – powiedział dyrektor ds. bezpieczeństwa w regionie Brabant-Zuidost. Według władz, mieszkańcy „otworzyli swoje serca i domy, nie zdając sobie sprawy z tego, jaki to ma wpływ”.

„Okres miodowego miesiąca się skończył, wystarczy. Teraz jest napływ ludzi, którzy mówią: jadę na wakacje i nie chcę, żeby Ukraińcy byli sami w moim domu” – zaznaczył urząd.

Obecnie w regionie u rodzin goszczących mieszka około 800 Ukraińców. Według gazety, w najbliższych tygodniach mogą oni być zmuszeni do powrotu do oficjalnych schronisk.

Dyrekcja Bezpieczeństwa Regionu Hollands-Midden poinformowała również, że są tam uchodźcy z Ukrainy, którzy wracają od rodzin goszczących. Przyczyny wyjazdu mogą być różne – od braku miejsca po „problemy między rodziną goszczącą a gośćmi” – zauważa portal NU.nl.

https://legaartis.pl/blog/2022/06/28/holendrzy-rozpoczeli-eksmitowanie-ukrainskich-uchodzcow-z-ich-domow/

%d bloggers like this: