INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Podczas G7 Biden ogłasza plan masowej fabryki szczepionek: „Setki milionów dawek rocznie” na Covid-19

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Podczas G7 Biden ogłasza plan masowej fabryki szczepionek: „Setki milionów dawek rocznie” na Covid-19

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Prezydent Joe Biden ogłosił, że jego administracja zobowiąże się do przekazania 200 miliardów dolarów na nowe globalne partnerstwo infrastrukturalne, które obejmuje duże projekty zdrowotne, takie jak ogromna fabryka szczepionek, aby wyprodukować „setki milionów” dawek covid-19 i innych chorób.

 

 

„Dla wszystkich naszych ludzi, nie tylko G-7, wszystkich naszych ludzi dzisiaj, oficjalnie rozpoczęliśmy partnerstwo na rzecz globalnej infrastruktury i inwestycji” – powiedział. „Wspólnie mamy dziesiątki projektów już w toku na całym świecie i z dumą ogłaszam, że Stany Zjednoczone zmobilizują 200 miliardów dolarów w kapitale publicznym i prywatnym w ciągu najbliższych pięciu lat na to partnerstwo”.

„Jesteśmy tu dzisiaj, ponieważ podejmujemy to zobowiązanie razem jako G-7 w koordynacji ze sobą, aby zmaksymalizować wpływ naszej wspólnej pracy” – dodał. „Naszym celem jest zmobilizowanie prawie 600 miliardów z G-7 do 2027 roku”.

„Te strategiczne inwestycje są obszarami o krytycznym znaczeniu dla zrównoważonego rozwoju i są wspólną globalną stabilnością, zdrowiem i bezpieczeństwem zdrowotnym, łącznością cyfrową, równością płci oraz równością, klimatem i bezpieczeństwem energetycznym” – kontynuował. „Pozwólcie, że podam kilka przykładów rodzajów projektów, które są w toku w każdym z tych obszarów.”

„Po pierwsze: Zdrowie” – zaczął. Dwa lata temu COVID 19. Nie potrzebował żadnych przypomnień o tym, jak krytyczne były inwestycje w systemy opieki zdrowotnej. A bezpieczeństwo zdrowotne to zarówno walka z pandemią, jak i przygotowanie się na następną, bo to nie będzie ostatnia pandemia, w której się znajdujemy. Musimy sobie z tym poradzić”.

„Dlatego Stany Zjednoczone, partnerzy G-7 w Banku Światowym inwestują w nowy zakład produkcji szczepionek na skalę przemysłową w Senegalu” – powiedział. „Po zakończeniu będziemy mieli potencjał produkcji setek milionów dawek szczepionek rocznie na COVID 19 i inne choroby”.

Biały Dom ogłosił cele partnerstwa w „arkuszu informacyjnym„.

„Na szczycie przywódców G7 w Schloss Elmau przywódcy formalnie zainaugurują partnerstwo na rzecz globalnej infrastruktury (PGII), aby zmobilizować setki miliardów dolarów i dostarczyć wysokiej jakości, zrównoważoną infrastrukturę, która zmienia życie ludzi na całym świecie, wzmacnia i dywersyfikuje nasze łańcuchy dostaw, tworzy nowe możliwości dla amerykańskich pracowników i przedsiębiorstw oraz zwiększa nasze bezpieczeństwo narodowe, ” – napisano w arkuszu informacyjnym.

Tymczasem prezydent Biden bierze na siebie odpowiedzialność za politykę gospodarczą, która napędza inflację i doprowadziła do gwałtownego wzrostu cen gazu. Biden osiągnął nowe minima poparcia według sondażu CBS i otrzymuje najniższe oceny za radzenie sobie z gospodarką i inflacją: odpowiednio 34% i 29%.

Podczas G7 Biden ogłasza plan ogromnej fabryki szczepionek: „Setki milionów dawek rocznie” na Covid-19 – Becker News

%d bloggers like this: