INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

NIEMCY : Protest przeciwko spotkaniu G7 w Elmau trwa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Protest przeciwko spotkaniu G7 w Elmau trwa.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Protest przeciwko spotkaniu G7 w Elmau trwa. Choć zainteresowanie demami pozostało do opanowania w weekend, przeciwnicy G7 planują dalsze działania.

Przeciwnicy szczytu G7 w Elmau w Górnej Bawarii chcą kontynuować protest przeciwko spotkaniu czołowych polityków. Marsz gwiazd (od godz. 10:00) planowany jest na kilku trasach do miejsca konferencji w Schloss Elmau. Ostatecznie jednak tylko część demonstrantów w ogóle zbliży się do zamku.

Planuje się, że 50-osobowa delegacja zostanie zabrana przez policję w autobusach w zasięgu wzroku od miejsca szczytu, aby móc tam zorganizować wiec. Pozostali uczestnicy będą musieli zakończyć swoje marsze protestacyjne w większej odległości od zamku.

Aresztowania

Już w weekend kilka tysięcy osób demonstrowało w Garmisch-Partenkirchen i w Monachium z okazji szczytu G7. Jednak było znacznie mniej uczestników niż na podobnych wiecach siedem lat temu, kiedy w Elmau odbyło się spotkanie G7. Demonstracjom w obu miastach towarzyszył ogromny kontyngent policyjny, dochodziło do indywidualnych aresztowań.

Protest skierowany jest przeciwko spotkaniu szefów państw i rządów siedmiu czołowych krajów uprzemysłowionych, które rozpoczęło się w niedzielę. Kanclerz Olaf Scholz (SPD) zapraszał swoich kolegów do wtorku do luksusowego hotelu Schloss Elmau, zaledwie kilka kilometrów od Garmisch-Partenkirchen. Jednym z głównych tematów wieców było żądanie, aby kraje uprzemysłowione zrobiły więcej przeciwko kryzysowi klimatycznemu. Wojna na Ukrainie również odgrywa rolę w demonstracjach.

„Wycieczki rowerowe i piesze” w alpejskiej sielance

Kilka grup demonstrantów wyruszyło na szczyt G7 na różne wycieczki rowerowe i piesze po Garmisch-Partenkirchen. Nielicznym aktywistom towarzyszył duży kontyngent policyjny w palącym słońcu.

Według szacunków dpa około 100 demonstrantów w Garmisch-Partenkirchen rozpoczęło w poniedziałek wraz z kilkoma radiowozami i dziesiątkami policjantów pieszo lub rowerem. Przez kilka godzin „marsz gwiazd” istnieją ścisłe warunki, ścieżki nie mogą być pozostawione, psy muszą być smycz. Pirotechnika jest również zabroniona, „nie chcemy spowodować pożaru lasu”, powiedział organizator Franz Haslbeck.

Ministerstwo Finansów zablokowane w Berlinie

Tymczasem aktywiści klimatyczni zablokowali także wejścia Federalnego Ministerstwa Finansów w Berlinie przy okazji szczytu. Od poniedziałku rano około 40 aktywistów okupuje frontowe wejście do budynku. Tylne wejście było również zablokowane przez około 30 do 40 osób. Trzymali w powietrzu napisy, które brzmiały na przykład „Global Debt = Global Crime” i „G7 You Ne, You Pay: Cancel the Debt” (po niemiecku: „Global Debt = Global Crime” i „G7 You ne, you pay: Forgive the debts”).

Niektórzy aktywiści również przylgnęli do budynku. Według policji ministerstwo zostało również posmarowane farbą. Policja otoczyła rano niederkirchnerstraße przed ministerstwem.

„Niemcy, podobnie jak wiele innych krajów Globalnej Północy, ponoszą historyczną odpowiedzialność za kryzys klimatyczny, w pewnym sensie dług klimatyczny wobec reszty świata, a jako jeden z krajów G7 mają również ogromny wpływ na ogólną politykę światową. Dlatego nasz protest tutaj jest w sam raz” – powiedział aktywista Kim Weier, zgodnie z oświadczeniem opublikowanym w poniedziałek. (dpa/mf)

Elmau: Demonstranci wpuszczeni w pobliże zamku (epochtimes.de)

%d bloggers like this: