INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

NIE ZASZCZEPIENI RUSZYLI DO SADU PO ODSZKODOWANIA CHODZI O MILIONY DOLARÓW

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Co najmniej kilkunastu byłych pracowników Metrolinksu złożyło pozwy przeciwko agencji na łączną kwotę 2,09 miliona dolarów w związku z zawieszeniem w wykonywaniu obowiązków z powodu braku szczepienia przeciwko COVID-19. Dokumenty złożono w sądzie w grudniu.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Metrolinx pozwalał od marca 2020 roku pracować swoim pracownikom zdalnie, a potem nagle nie odmówiono im tego, ponieważ nie zgodzili się na szczepienia – które nigdy nie były zapisane w ich umowach o pracę, mówi Stan Fainzilberg, prawnik reprezentujący 10 byłych pracowników Metrolinksu. Dodaje, że to oczywiste naruszenia warunków umowy.

Byli pracownicy agencji, Michael Bogias i Peter Rozanski, mówią, że powinna im przysługiwać odprawa i wynagrodzenie za zaległy urlop, ponieważ zawieszenie było równoznaczne ze zwolnieniem z pracy. Pracodawca nakazał pracownikom zaszczepienie się, nawet pomimo tego, że mogli pracować z domu. Od początku pandemii Bogias, starszy menedżer z 10-letnim stażem, pracował wyłącznie zdalnie i nie stanowiło to żadnego problemu. Rozanski, pracujący w Metrolinx od pięciu lat, mówi, że pracodawca nie chciał w jakikolwiek sposób dostosować swoich wymagań do potrzeb pracownika ani też nie starał się zaproponować alternatywnego rozwiązania, które mogłoby być rozważone. Mężczyzna zaznacza również, że Metrolinx odmówił wypłacenia mu wynagrodzenia za sześć tygodni urlopu, do którego miał prawo jeszcze przed zawieszeniem.

Metrolinx twierdzi, że pracownicy nie zostali niesłusznie zwolnieni. Powtarza, że wciąż są zatrudnieni w firmie, z tym że aktualnie są zawieszeni w wykonywaniu swoich obowiązków i nie świadczą pracy. Obiecuje przywrócić ich do pracy, jeśli się zaszczepią.

Pracownicy uważają jednak, że ich relacje z pracodawcą zepsuły się i nie da się już ich naprawić.

Jeśli sąd zacznie rozpatrywać sprawę pracowników Metrolinksu i rozpocznie się proces, wyrok poznamy nie wcześniej niż w 2023 roku.

Podobne pozwy złożyli pracownicy TTC. Co najmniej czterech byłych pracowników domaga się wypłaty łącznie 2,9 miliona dolarów.

%d bloggers like this: