INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Macron rozmawiał z Putinem cztery dni przed inwazją. Znamy treść

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Macron rozmawiał z Putinem cztery dni przed inwazją. Znamy treść

Telewizja France 2 opublikowała zapis rozmowy Emmanuela Macrona z Władimirem Putinem, którą odbyli 20 lutego, a więc cztery dni przed wybuchem wojny. — Chciałbym, żebyś zdradził mi swoje intencje — mówił francuski prezydent. — Co mogę powiedzieć? Sam widzisz, co się dzieje — odpowiedział Putin.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Emmanuel Macron i Władimir Putin, 2019 r.Emmanuel Macron i Władimir Putin, 2019 r. – LUDOVIC MARIN / POOL / PAP

Francuska telewizja wyemituje w czwartek dokument „Prezydent, wojna i Europa”. To właśnie tam pojawi się zapis rozmowy telefonicznej między Macronem a Putinem, którą prezydenci przeprowadzili na cztery dni przed wybuchem wojny w Ukrainie.

— Chciałbym, żebyś zdradził mi swoje intencje — mówi Macron. — Co mogę powiedzieć? Sam widzisz, co się dzieje — odpowiada Putin. Rosyjski prezydent następnie oskarża Ukrainę o zerwanie porozumień mińskich i poszukiwanie broni jądrowej.

W reakcji na te słowa Macron zaprzecza i twierdzi, że „Zełenski nic takiego nie robi”. — Okłamuje cię — odpowiada mu Putin i przekonuje, że „separatyści zrobili wszystko, aby rozpocząć dialog z władzami Ukrainy”. — Nie obchodzą nas propozycje separatystów — odpowiada Macron.

— To nie jest demokratycznie wybrany rząd. Oni doszli do władzy w wyniku zamachu stanu, ludzie byli paleni żywcem, doszło do rozlewu krwi i Zełenski jest jednym z odpowiedzialnych — oznajmia m.in. Putin.

Macron przybrał w rozmowie rolę mediatora. Zapewnił, że nakłoni Zełenskiego, by ten „uspokoił wszystkich”. — Nie poddawaj się prowokacji w nadchodzących godzinach i dniach — zwraca się do rosyjskiego przywódcy.

Macron zaproponował Putinowi spotkanie z Joe Bidenem. Putin nie był zainteresowany ustaleniem konkretnej daty. — Dziękuję Władimirze, pozostajemy w kontakcie. Kiedy coś się wydarzy, zadzwoń do mnie — mówi Macron na koniec. W odpowiedzi Putin dziękuje i dodaje, że właśnie jest na siłowni i idzie grać w hokeja.

Cztery dni później wojska rosyjskie dokonały nieuprawnionej i nieusprawiedliwionej inwazji na Ukrainę.

Kilkanaście rozmów Macrona z Putinem

W ciągu ostatnich czterech miesięcy Emmanuel Macron przeprowadził kilkanaście rozmów telefonicznych z prezydentem Władimirem Putinem, odbył jedno osobiste spotkanie w Moskwie i ponad 25 razy rozmawiał ukraińskim przywódcą Wołodymyrem Zełenskim. – Prezydentowi niczego nie udało się załatwić, ale są trzy powody, dlaczego w ogóle to robił – mówił w rozmowie z Onetem Andrzej Byrt, były ambasador Polski we Francji.

Jak wskazywał, kampania wyborcza przed wyborami prezydenckimi wchodziła na ostatnią prostą, a Francuzi cenią wykazywanie się aktywnością na arenie międzynarodowej. – Macron chciał zademonstrować mocarstwowość Francji jako państwa – słyszymy.

Po drugie, jak twierdzi były ambasador, Macron chciał zademonstrować swoje własne ambicje mocarstwowe i pokazać Francję jako kraj, który rozmawia z innym państwem atomowym. – Jestem przekonany, że zależało mu, by pokazać, że przywódcy innych krajów nie rozmawiają z Putinem, a on negocjuje.

– Nie zdziwiłbym się także, gdyby prezydent powiedział francuskim firmom, by nie wycofywały się z rynku rosyjskiego. Kiedyś wojna się skończy, a interesy zostaną i w dodatku bez większej konkurencji. To wpisuje się w jeden z punktów programu wyborczego Macrona, czyli modernizacji przemysłu, a ta dokonuje się przecież również poprzez otwarcie na rynki pozostawione przez innych – tłumaczy rozmówca Onetu.

Macron rozmawiał z Putinem cztery dni przed inwazją. Znamy treść – Wiadomości (onet.pl)

%d bloggers like this: