INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

COVID 19 : Top 7 najstraszniejszych  poszczepiennych „zdarzeń niepożądanych”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

COVID 19 : Top 7 najstraszniejszych  poszczepiennych „zdarzeń niepożądanych”

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

(Wiadomości naturalne) CDC i MSM nazywają to „uchylaniem się od szczepień”, ale chodzi bardziej o „naukę o szczepionkach”, która pokazuje, że szczepionki z mutacjami genu COVID-19 są eksperymentalne, niebezpieczne i nieskuteczne. To nie jest „wahanie”, jeśli statystyki ujawniają, że uzyskanie zastrzyku skrzepu jest ZNACZNIE bardziej niebezpieczne dla większości populacji, która faktycznie złapała najnowszego koronawirusa. To nie jest teoria spiskowa, że strzały skrzepów są w najlepszym razie eksperymentalne, z zatwierdzeniami „tylko do użytku w nagłych wypadkach” i oszukańczymi badaniami klinicznymi, które ujawniają powszechne koszmarne skutki uboczne i zdarzenia niepożądane.

Tylko dlatego, że media głównego nurtu (fake news) nie relacjonują faktów, nie oznacza to, że nie dzieją się one wszędzie wokół nas. Jeśli drzewo spada w lesie, ale nie słyszysz, jak uderza, nie oznacza to, że nigdy nie spadło. Kiedy doskonale zdrowi sportowcy, piloci i członkowie wojska padają martwi z powodu zakrzepów krwi, zapalenia mięśnia sercowego, zawałów serca i udarów, zaledwie kilka dni lub tygodni po wstrzyknięciu szczepionek z terapii genowej COVID-19, istnieje uzasadniony powód do niepokoju.

Po co dawać jakiemukolwiek nastolatkowi, nastolatkowi lub dziecku śmiertelny skrzep wirusa Wuhan, gdy istnieje prawie zerowa szansa, że mogą umrzeć z powodu COVID?

Nawet po tym, jak CDC i FDA przyznają, że nastolatki i dzieci są bardzo mało narażone na zarażenie się lub śmierć z powodu grypy Fauci, nadal naciskają i propagują szczepienia dla nich wszystkich, z powodu… poczekaj na to… dojne zyski krów i program wyludniania. To tak, jakby popchnąć zastrzyk HPV, zastrzyk na chorobę przenoszoną drogą płciową, na 9-latkach. To tak, jakby uczynić szczepionkę na AIDS obowiązkową dla każdego Amerykanina.

 

 

Mamy prawa, a jednym z nich jest to, czy toksyny są wstrzykiwane do naszej krwi przez nieuczciwych lekarzy i intrygujących naukowców, którzy czerpią ogromne zyski ze swojego leku z węża. Co dalej, obowiązkowa chemioterapia przedrakowa dla wszystkich Amerykanów? Czy wszyscy będziemy musieli ustawić się w kolejce po „kroplówkę”, zanim będziemy mogli kupić artykuły spożywcze, pracować lub prowadzić nasze firmy?

Kompleks przemysłowy szczepionek wydał ponad 4 miliardy dolarów na obrażenia i zgony wywołane szczepionkami w ciągu ostatnich kilku dekad, a szczepionki COVID-19 są BARDZIEJ ŚMIERTELNE niż wszystkie inne szczepionki razem wzięte, od 1960 roku.

Dwie trzecie wszystkich Amerykanów zostało poddanych praniu mózgu przez opartą na strachu kampanię propagandową, aby uzyskać szczepionki COVID.

Czasy nauki opartej na dowodach są martwe w Ameryce. Czasy kontroli i równowagi minęły. Agencje regulacyjne są pełne guru Big Pharma, którzy tworzą wszystkie zasady i mandaty oparte na zerowej nauce. Tylko strach może sprawić, że setki milionów Amerykanów utkną w strzałach, które zatykają krew, zalewają narządy i powodują „syndrom nagłej śmierci dorosłych” (SADS).

Tylko oparta na strachu kampania przeciwko wirusowi, który powoduje znacznie mniej niż jeden procent śmiertelności, może przekonać dwie trzecie wszystkich Amerykanów do noszenia maski hodowlanej bakterii na aparacie oddechowym przez dwa lata z rzędu.

Tylko oszust mógł wziąć tyle pieniędzy podatników i przekazać je złym naukowcom, politykom i zbirom regulacyjnym, którzy je finansowali, projektowali i propagowali. Spójrzmy prawdzie w oczy, nie ma NIC „bezpiecznego” ani „skutecznego” w szczepionkach fauci flu. Unikaj ich jak zarazy.

Top 7 SCARIEST COVID-19 po szczepieniu „zdarzeń niepożądanych”

#1. Nagłe upadanie martwe z „nieoczekiwanych przyczyn” a.k.a. SADS (Sudden Adult Death Syndrome)

#2. Dziwne, długie, gumowate, włókniste skrzepy krwi (biostruktury)

#3. Zapalenie mięśnia sercowego, nieregularne bicie serca i zawały serca

#4. Rak i guzy wybuchają znikąd

#5. Złapanie i/lub śmierć z powodu COVID-19 lub jego wariantów

#6. Paraliż rąk, nóg lub twarzy (zespół Justina Biebera „Ramsay Hunt„)

#7. Nagle cierpi na GBS (zespół Guillain-Barre), AIDS, ADE lub VAED

Dodaj Vaccines.news do swoich ulubionych niezależnych stron internetowych, aby uzyskać aktualizacje eksperymentalnych szczepionek „tylko w nagłych wypadkach”, które rozprzestrzeniają koronawirusa Wuhan i oferują zerową ochronę przed nim.

Źródła tego artykułu obejmują:

Health.ClevelandClinic.org

TheGatewayPundit.com

NaturalNews.com

One thought on “COVID 19 : Top 7 najstraszniejszych  poszczepiennych „zdarzeń niepożądanych”

  1. Niepożądane ??? … a może pożądane – to zależy z jakiej strony się na to patrzy i z czyjej perspektywy … przecież dzisiaj o to w tym wszystkim chodzi by jak najwięcej ludzi pozbyć się … jak piszę od wielu wielu lat z uporem maniaka … jak cię Bóg nie ochroni i nie pomoże to ci już nikt i nic nie pomoże … i tyle w temacie.

%d bloggers like this: