INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Adam Bodnar domaga się, aby Ukraińcy mogli głosować w wyborach samorządowych

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Były Rzecznik Praw Obywatelski Adam Bodnar napisał apel, w którym domaga się prawa głosu w wyborach samorządowych dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

Uważam, że mieszkający na stałe w Polsce obywatele Ukrainy, podobnie jak obywatele UE, powinni mieć prawo udziału w zbliżających się wyborach samorządowych” – oświadczył w felietonie dla „Gazety Wyborczej” Adam Bodnar.

Jeśli nie będą mogli pójść do wyborów, to będą z nami żyli i mieszkali, ale zostaną postawieni w sytuacji milczenia

– argumentuje swój pomysł były Rzecznik Praw Obywatelskich.

Bodnar zwraca uwagę m.in. na obowiązującą już specustawę, która dotyczy naszych gości z Ukrainy.

Polskie społeczeństwo coraz bardziej zrasta się ze społecznością ukraińskich migrantów i uchodźców, co widzimy w autobusach, teatrach, kinach, szkołach, a także w przedszkolach. Warto postawić kropkę nad „i”

– czytamy.

Skrajnie szkodliwa postawa byłego RPO. Pan Bodnar chyba zapomniał jakiemu państwu służył jako urzędnik. To jest prosta droga do rozsadzenia bezpieczeństwa politycznego Polski, które i tak jest dziś zachwiane” – skomentował Michał Urbaniak, poseł Konfederacji. Inni komentujący przypominają, że art. 62 Konstytucji RP – na którą tak często dotychczas powoływał się Bodnar – mówi jasno, że prawo głosu mają wyłącznie obywatele Polski.

Teorie spiskowe mówiące o przyznaniu uchodźcom polskiego obywatelstwa, a w konsekwencji prawa głosu, pojawiły się już kilka miesięcy temu, gdy rząd zdecydował o przyznaniu im numerów PESEL. Wtedy politycy obozu władzy zapewniali, że chodzi tylko o prawo do ubezpieczenia zdrowotnego, a nie o nadanie obywatelstwa. Apel Adama Bodnara to kolejny krok do „spełnienia się” teorii.

https://legaartis.pl/blog/2022/06/27/adam-bodnar-domaga-sie-aby-ukraincy-mogli-glosowac-w-wyborach-samorzadowych/

%d bloggers like this: