INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

27.06.2022 OD DZIŚ POLSKA W ZASIĘGU RAKIET ISKANDER-M UZBROJONYCH TAKTYCZNYMI GŁOWICAMI JĄDROWYMI

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post
… w ciągu najbliższych kilku miesięcy zamierza rozmieścić na Białorusi rakiety z głowicami jądrowymi (Iskander-M), nie jest dobrą wiadomością. Spirala eskalacji wciąż się nakręca.
Już na początku roku, przed interwencją Rosji na Ukrainie, prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko zaproponował Władimirowi Putinowi umieszczenie w swoim kraju pocisków jądrowych. Jako środek odstraszający przeciwko Zachodowi, który również próbuje zdestabilizować Białoruś.
Wczoraj nadszedł ten czas: Putin poinformował Łukaszenkę, że chce tam rozmieścić rakiety dalekiego zasięgu z głowicami jądrowymi. Dostawa nastąpi w ciągu kilku miesięcy. Według zapisu transmisji telewizyjnej Putin wspomniał również o potencjale nuklearnym:

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

„W najbliższych miesiącach przekażemy Białorusi taktyczne systemy rakietowe Iskander-M, które mogą rozmieszczać pociski balistyczne lub manewrujące w wersji konwencjonalnej i jądrowej”. W dalszej części raportu podkreślono, że „Iskander-M to mobilny system rakietowy o zasięgu do 500 km (300 mil)”.

Oznacza to również, że z zachodniej granicy Białorusi te Iskandery-M mogą teoretycznie uderzyć w całą Polskę. W zasięgu rakiet balistycznych znajdują się również kraje bałtyckie. Choć nie musi to oznaczać, że Moskwa będzie również przechowywać głowice jądrowe na Białorusi, sama taka możliwość może wywołać poruszenie w Warszawie, Brukseli i Waszyngtonie.

Można przypuszczać, że Putin podejmuje ten krok teraz, ponieważ z jednej strony Warszawa zaoferowała się jako miejsce dla amerykańskich pocisków nuklearnych, a z drugiej strony Szwecja i Finlandia chcą przystąpić teraz do NATO. Co prawda systemy rakietowe Iskander-M znajdują się także w rosyjskiej eksklawie Kaliningrad, skąd teoretycznie mogłyby dolecieć aż do Berlina, ale stacjonowanie ich za granicą stanowi kolejny krok w kierunku eskalacji.

https://report24.news/putin-will-bald-atomar-bestueckbare-iskander-raketen-in-weissrussland-stationieren/

Tekst powyższy raczej krótki, więc dodaję to zdjęcie z opisem przedstawionym przez blog russlandsdeutsche:
Morderca nazista wolny? – Całkiem normalne [na Ukrainie]. Mamy tu nazistę z Prawego Sektora, Artyoma Bonowa. Został nawet raz skazany na podstawie 121. kodeksu karnego – ciężkie uszkodzenie ciała ze skutkiem śmiertelnym.
Na Ukrainie był to zwykły drobiazg, pobił kilku ’Rosjan’ (rosyjskojęzycznych Ukraińców), ale najbardziej humanitarny sąd na świecie zablokował sprawę i nazista został uwolniony. Potem Awakow zrobił z niego policjanta i umieścił go w Azowie.
I myślisz Czytelniku, że teraz będzie walczył na Wschodzie, zostanie schwytany i zdenazyfikowany? – Nie ma mowy – bo on już jest w Polsce i szturmuje bankomaty za swoje kieszonkowe, bo Polacy zarejestrowali go jako uchodźcę.
Cóż, teraz to już problem Polaków, ale lepiej niech obejrzą nagranie z ukraińskiego sądu. Czy to normalne siedzieć w sądzie w koszulce ze swastyką? – Przynajmniej na Ukrainie nikomu to nie przeszkadza.
Opracował: Zygmunt Białas
%d bloggers like this: