INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Tysiące migrantów próbowało szturmować hiszpańską eksklawę w Afryce Północnej – 18 zabitych, 76 rannych

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Krwawa burza migrantów na Melillę – 18 zabitych, 76 rannych

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Kolaż obrazów z prywatnych filmów / Twitter

Wczorajsza burza migracyjna na Melillę była prawdopodobnie tylko początkiem. Tysiące migrantów próbowało szturmować hiszpańską eksklawę w Afryce Północnej i zostało krwawo pobitych. W najbliższych miesiącach takie obrazy będą pojawiać się coraz częściej.

Hiszpańskie eksklawy Ceuta i Melilla na wybrzeżu Maroka są wielokrotnie celem większych grup migrantów, którzy mają nadzieję znaleźć drogę na terytorium UE poprzez pokonanie fortyfikacji granicznych. Ponieważ dwa autonomiczne terytoria hiszpańskie są jedynymi terytoriami UE, które mają granice lądowe z Afryką i dlatego można do nich dotrzeć nie tylko przez Morze Śródziemne. Zaledwie wczoraj doszło do ataku około 2000 migrantów próbujących dostać się na terytorium Hiszpanii.

Według raportu Associated Press, 133 z tych migrantów zdołało przekroczyć granicę. Jednak według raportu 18 z tych osób zginęło, a 76 zostało rannych podczas próby szturmu na hiszpańską eksklawę. Ludzie, którzy dotarli do Melilli, zostali zabrani do tamtejszego ośrodka dla migrantów. 49 członków hiszpańskiej Guardia Civil również zostało rannych. Hiszpański premier Pedro Sanchez powiedział, że „milicje handlu ludźmi” zorganizowały „dobrze zorganizowany, brutalny atak”.

„Duża grupa subsaharyjskich [Afrykanów] przebiła się przez bramę do przejścia granicznego Barrio Chino i wjechała do Melilli, przeskakując przez dach punktu kontrolnego” – poinformowały hiszpańskie władze w oświadczeniu. Wszyscy byli podobno dorosłymi mężczyznami; pośpiech rozpoczął się o 6:40 rano czasu lokalnego. Reszta Hordy została odparta przez hiszpańskie siły bezpieczeństwa Guardia Civil i Maroka po obu stronach ogrodzenia granicznego. Według władz marokańskich ofiary zostały skrzywdzone, gdy migranci próbowali pokonać żelazne ogrodzenie.

Masowe przejście było pierwszym przejściem z Maroka do jednej z dwóch hiszpańskich enklaw północnoafrykańskich od czasu, gdy Rabat i Madryt zgodziły się w tym roku na wzmocnienie współpracy w zakresie kontroli granicznej. Porozumienie to, które zakończyło miesiące mroźnych stosunków, powstało po tym, jak Hiszpania poparła stanowisko Maroka w sprawie Sahary Zachodniej, spornego terytorium, które Rabat uważa za swoje, ale w którym ruch niepodległościowy walczy o własne państwo. Pogorszyło to jednak stosunki między Hiszpanią a Algierią, która również zgłasza roszczenia do Sahary Zachodniej i już doprowadziła do gróźb nie tylko odcięcia dostaw gazu ziemnego do Europy, ale także utorowania drogi do UE dziesiątkom tysięcy migrantów.

Dzięki zachodnim sankcjom wobec Rosji, które prowadzą do gwałtownego wzrostu cen surowców energetycznych i żywności, presja migracyjna z Afryki znacznie rośnie. Im dalej sytuacja się pogarsza, tym bardziej Afrykanie będą naciskać w kierunku Europy. Można założyć, że w przyszłości nie tylko 1000 do 2000 migrantów nagle podejmie takie próby szturmu z Ceuty i Melilli, ale może od 10 000 do 20 000 – a nawet więcej.

Krwawy sztorm migracyjny na Melillę – 18 zabitych, 76 rannych (report24.news)

%d bloggers like this: